Trwa ładowanie...
d259zj1

''Sekret'': James Nesbitt jako dentysta z morderczymi zapędami

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Sekret'': James Nesbitt jako dentysta z morderczymi zapędami
d259zj1

Już od najbliższej niedzieli, 4 września, kilka miesięcy po brytyjskiej premierze, będziemy mogli oglądać oparty na autentycznych wydarzeniach miniserial "Sekret". W głównej roli występuje James Nesbitt.

Aktor wciela się w dentystę Colina Howella. Szanowany i bogobojny obywatel nadmorskiego miasteczka wraz z piękną żoną prowadzi spokojne życie. Rysą na jego nieskazitelnym życiorysie jest jednak płomienny romans jaki łączy go z miejscową nauczycielką, Hazel Buchanan (w tej roli Genevieve O'Reilly, znana m.in. z filmu "Tarzan: Legenda"). Wiedziona nagłym uczuciem para kochanków decyduje się na zatrważający krok - zabicie swoich małżonków.

Składający się z czterech odcinków miniserial wyreżyserował twórca horroru "Szepty", Nick Murphy. Za podstawę scenariusza pióra Stuarta Urbana posłużyła książka brytyjskiego dziennikarza Derica Hendersona "Let This Be Our Secret".

d259zj1

Prawdziwy dramat rozegrał się w 1991 roku w małej nadmorskiej miejscowości w północnoirlandzkim Ulsterze. Zabójstwo, które upozorowane zostało na "pakt samobójców", udało się utrzymać w tajemnicy przez aż 18 lat.

W Polsce serial będzie można oglądać od 4 września na antenie Ale kino+. W Wielkiej Brytanii produkcja prezentowana była wiosną.

d259zj1

Podziel się opinią

Share

d259zj1

d259zj1