Trwa ładowanie...
d3m40kw

''Sekret'': James Nesbitt jako dentysta z morderczymi zapędami

Share
''Sekret'': James Nesbitt jako dentysta z morderczymi zapędami
d3m40kw

Już od najbliższej niedzieli, 4 września, kilka miesięcy po brytyjskiej premierze, będziemy mogli oglądać oparty na autentycznych wydarzeniach miniserial "Sekret". W głównej roli występuje James Nesbitt.

Aktor wciela się w dentystę Colina Howella. Szanowany i bogobojny obywatel nadmorskiego miasteczka wraz z piękną żoną prowadzi spokojne życie. Rysą na jego nieskazitelnym życiorysie jest jednak płomienny romans jaki łączy go z miejscową nauczycielką, Hazel Buchanan (w tej roli Genevieve O'Reilly, znana m.in. z filmu "Tarzan: Legenda"). Wiedziona nagłym uczuciem para kochanków decyduje się na zatrważający krok - zabicie swoich małżonków.

Składający się z czterech odcinków miniserial wyreżyserował twórca horroru "Szepty", Nick Murphy. Za podstawę scenariusza pióra Stuarta Urbana posłużyła książka brytyjskiego dziennikarza Derica Hendersona "Let This Be Our Secret".

Prawdziwy dramat rozegrał się w 1991 roku w małej nadmorskiej miejscowości w północnoirlandzkim Ulsterze. Zabójstwo, które upozorowane zostało na "pakt samobójców", udało się utrzymać w tajemnicy przez aż 18 lat.

W Polsce serial będzie można oglądać od 4 września na antenie Ale kino+. W Wielkiej Brytanii produkcja prezentowana była wiosną.

d3m40kw

Podziel się opinią

Share
d3m40kw
d3m40kw