Trwa ładowanie...

Śledztwo w sprawie objawienia Matki Boskiej. Prezentujemy oficjalny polski zwiastun "Tajemnicy objawienia”

Przedstawiamy oficjalny polski plakat "Tajemnicy objawienia”, nowego filmu Xaviera Giannoli – zdobywcy Cezara, Złotej Palmy i Nagrody Specjalnej Festiwalu w Wenecji. Film pojawi się w polskich w kinach już 24 sierpnia.

Śledztwo w sprawie objawienia Matki Boskiej. Prezentujemy oficjalny polski zwiastun "Tajemnicy objawienia”Źródło: Materiały prasowe
d2elkxx
d2elkxx

Główną rolę reportera Jacquesa, który prowadzi śledztwo w sprawie objawienia, zagrał Vincent Lindon, znany z takich filmów jak "Miara człowieka”, "Dla niej wszystko”, czy "Świadek”. W "Tajemnicy objawienia” próbuje sprawdzić wiarygodność 18-letniej dziewczyny, która utrzymuje, że przeżyła objawienie Matki Boskiej.

Reporterskie śledztwo, objawienie religijne i zagadka, której rozwiązanie wykracza daleko poza doczesność. Wszystko to w najnowszym, poruszającym filmie Xaviera Giannoli – zdobywcy Cezara, Złotej Palmy i Nagrody Specjalnej Festiwalu w Wenecji. W obsadzie produkcji wystąpiła plejada znakomitych francuskich aktorów, m.in.: nominowany do Europejskiej Nagrody Filmowej, laureat Cezara i Złotej Palmy – Vincent Lindon ("Miara człowieka”), znany z hitów "Quantum of Solace” i "Uprowadzona” – Anatole Taubman oraz Patrick d'Assumçao ("Śmierci Ludwika XIV”). "Tajemnice objawienia” to thriller psychologiczny. Historia o wierze i jej poszukiwaniach – Barbara Hollender, Rzeczpospolita.

Jacques (Vincent Lindon), reporter znanej francuskiej gazety otrzymuje tajemniczy telefon z Watykanu. Wynika z niego, że w małym miasteczku na południu Francji mieszka 18-letnia dziewczyna, która utrzymuje, że przeżyła objawienie Matki Boskiej. Pogłoski o domniemanym cudzie rozchodzą się błyskawicznie i sprawiają, że na miejsce rzekomych objawień zaczynają przybywać tysiące pielgrzymów. Jacques, który prywatnie nie ma nic wspólnego ze światem wiary i kościoła, zgadza się być częścią komisji śledczej, mającej rzucić nowe światło na zdumiewające wydarzenia.

d2elkxx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2elkxx