WP

Śledztwo w sprawie objawienia Matki Boskiej. Prezentujemy oficjalny polski zwiastun "Tajemnicy objawienia”

Przedstawiamy oficjalny polski plakat "Tajemnicy objawienia”, nowego filmu Xaviera Giannoli – zdobywcy Cezara, Złotej Palmy i Nagrody Specjalnej Festiwalu w Wenecji. Film pojawi się w polskich w kinach już 24 sierpnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W główną rolę wcielił się Vincent Lindon
W główną rolę wcielił się Vincent Lindon (Materiały prasowe)
WP

Główną rolę reportera Jacquesa, który prowadzi śledztwo w sprawie objawienia, zagrał Vincent Lindon, znany z takich filmów jak "Miara człowieka”, "Dla niej wszystko”, czy "Świadek”. W "Tajemnicy objawienia” próbuje sprawdzić wiarygodność 18-letniej dziewczyny, która utrzymuje, że przeżyła objawienie Matki Boskiej.

Reporterskie śledztwo, objawienie religijne i zagadka, której rozwiązanie wykracza daleko poza doczesność. Wszystko to w najnowszym, poruszającym filmie Xaviera Giannoli – zdobywcy Cezara, Złotej Palmy i Nagrody Specjalnej Festiwalu w Wenecji. W obsadzie produkcji wystąpiła plejada znakomitych francuskich aktorów, m.in.: nominowany do Europejskiej Nagrody Filmowej, laureat Cezara i Złotej Palmy – Vincent Lindon ("Miara człowieka”), znany z hitów "Quantum of Solace” i "Uprowadzona” – Anatole Taubman oraz Patrick d'Assumçao ("Śmierci Ludwika XIV”). "Tajemnice objawienia” to thriller psychologiczny. Historia o wierze i jej poszukiwaniach – Barbara Hollender, Rzeczpospolita.

Jacques (Vincent Lindon), reporter znanej francuskiej gazety otrzymuje tajemniczy telefon z Watykanu. Wynika z niego, że w małym miasteczku na południu Francji mieszka 18-letnia dziewczyna, która utrzymuje, że przeżyła objawienie Matki Boskiej. Pogłoski o domniemanym cudzie rozchodzą się błyskawicznie i sprawiają, że na miejsce rzekomych objawień zaczynają przybywać tysiące pielgrzymów. Jacques, który prywatnie nie ma nic wspólnego ze światem wiary i kościoła, zgadza się być częścią komisji śledczej, mającej rzucić nowe światło na zdumiewające wydarzenia.

Polub WP Film
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP