Trwa ładowanie...
śluby panieńskie
22-02-2011 11:37

''Śluby Panieńskie'' i ''Janosik'' jako VOD

''Śluby Panieńskie'' i ''Janosik'' jako VODŹródło: Kino Świat
d296e8v
d296e8v

Serwis e-VOD *tvscreen.pl udostępnił bijącą rekordy oglądalności polską komedię kostiumową „Śluby Panieńskie” w reżyserii Filipa Bajona. Już od 1 marca 2011 roku każdy użytkownik sieci będzie mógł oglądać najnowszą adaptację historii słynnego zbójnika pt. „Janosik. Prawdziwa historia”, wyreżyserowaną przez Agnieszkę Holland i Kasię Adamik.*

tvscreen.pl – internetowy serwis VOD, który jako jedyny w Polsce udostępnia najnowsze filmy takich światowych wytwórni jak Universal Pictures, czy Walt Disney Pictures – wprowadził do oferty filmów PROSTO Z KINA najsłynniejsze polskie produkcje. Użytkownicy serwisu mogą już oglądać najnowszą komedię Filipa Bajona „Śluby Panieńskie”, największą polską produkcję kostiumową od czasów "Zemsty" oraz "Ogniem i mieczem". W filmie występuje plejada popularnych polskich aktorów, m.in. Borys Szyc, Maciej Stuhr i Robert Więckiewicz, którzy prezentują zupełnie nowe oblicza, skrajnie odmienne od tych, do których zdążyli już przyzwyczaić widzów.

Natomiast od 1 marca w serwisie dostępny będzie film „Janosik. Prawdziwa historia”, produkcji polsko-czesko-słowacko-węgierskiej, w reżyserii Agnieszki Holand i Kasi Adamik z Michałem Żebrowskim w roli zdrajcy Huncagi. Film, który opowiada historię słynnego karpackiego zbójnika, dzięki dbałości o detale i poprzez niemal zmysłową intensywność obrazów, przybliża widza do prawdziwego życia górali w XVIII wieku.

W tvscreen.pl dostępne są również takie polskie filmy jak: „Matka Teresa od kotów”, „Święty interes”, „Ciacho”, „Moja krew”, „Hel”, „Fenomen”, „Mistyfikacja”, „Trick”, „Rewers”, „Miasto z morza”, „Mała Moskwa”, „Miłość na wybiegu”, „Nigdy nie mów nigdy”, czy „Cztery noce z Anną”.

d296e8v

W serwisie tvscreen.pl dostępnych jest blisko 400 filmów, w tym ponad 220 doskonałych produkcji fabularnych, wśród nich, m.in.: „Uczeń czarnoksiężnika”, „Jak ukraść księżyc”, „To znowu ty”, „Toy Story 3”, „Charlie St. Cloud”, i kilkadziesiąt innych, najnowszych mega hitów takich wytwórni jak: Universal Pictures, Walt Disney Pictures, Touchstone Pictures, Pixar/Disney, Miramax Films, a także doskonałe, nagradzane na festiwalach, światowe, europejskie i polskie filmy.

Produkcje dostępne na www.tvscreen.pl, można odtwarzać on-line w dwóch opcjach jakości, w tym HQ, także na dużym ekranie domowego telewizora.

** [

A MOGLI STOCZYĆ SIĘ NA SAMO DNO ]( http://film.wp.pl/nie-skonczyli-na-dnie-6025275771658881g )**

d296e8v

** [

NAJLEPSZE PROSTYTUTKI W HOLLYWOOD ]( http://film.wp.pl/nierzadnice-hollywood-6025275877319297g )**

** [

GWIAZDA NA WIZJI POSZŁA DO ŁÓŻKA Z OCHRONIARZEM! ]( http://teleshow.wp.pl/kim-kardashian-przekroczyla-kolejna-granice-6021950529430145g )**

** [

GWIAZDY "SŁONECZNEGO PATROLU" DZIŚ. JAK WYGLĄDAJĄ? ]( http://teleshow.wp.pl/jak-dzis-wygladaja-gwiazdy-slonecznego-patrolu-6026603162764417g )**

d296e8v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d296e8v