Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw

Spring Breakers - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

„Spring Breakers” to amerykański dramat z elementami komedii i przygody z 2013 roku. Reżyserii podjął się Harmony Korine, który jest także autorem scenariusza. Za produkcję odpowiadają Chris Hanley, Agnès B., Vince Jolivette oraz Stella Schnabel. Muzykę skomponował Cliff Martinez i Skrillex.

"Spring Breakers" to opowieść o wyzwolonych i szalonych dziewczynach, dla których głównym mottem życiowym jest dobra zabawa. Ciąg imprez, niewiarygodnych pomysłów i nieposkromionej fantazji sprowadzi cztery ślicznotki w bikini, i w kominiarkach, na drogę bezprawia i rozpusty. Gdy docierają do wymarzonego miejsca na Florydzie, poznają pozbawionego skrupułów kryminalistę, który namawia je do zlikwidowania jego największego wroga.

Film zabiera widza w inny wymiar – do miejsca i czasu, w którym nie obowiązują żadne zasady. Kiedy bez hamulców można w końcu robić wszystko, czego się zapragnie, łamiąc istniejące reguły i nie przejmując się zupełnie konsekwencjami.

Ashley Benson, gwiazda serialu dla nastolatek "Słodkie kłamstewka", zastąpiła Emmę Roberts w roli Brit. Roberts wycofała się z projektu ze względu na różnice koncepcji twórczych. W kuluarach szeptało się, że Roberts nie poznała wcześniejszej twórczości Korine'a i nie zdawała sobie sprawy z faktu, że "Spring Breakers" nie będzie kolejną niewinną komedią dla nastolatków.

Qaqwqwrqw

James Franco wcielił się w Aliena, rapującego handlarza bronią i narkotykami. Pozostała główna obsada to: Selena Gomez jako Faith, Vanessa Hudgens – Candy, Rachel Korine – Cotty, Heather Morris, Ashley Lendzion, Emma Holzer – Heather, Sidney Sewell - ATL Twins.

Zobacz też: Najlepsze filmy dla młodzieży o dojrzewaniu

Qaqwqwrqw
Tytuł oryginalny

Spring Breakers

Gatunek

przygodowy, dramat, komedia

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2013

Data światowej premiery

05.04.2013

Czas trwania

94 min.

Reżyser
Muzyka
Scenarzysta
Obsada
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw