Trwa ładowanie...
d32jmpn
Aktualności

Tomasz Karolak... piłkarzem

Tomasz Karolak jako piłkarz? Właśnie tak! Tym razem nie jest to jednak jego aktorska kreacja.
Share
Tomasz Karolak
Tomasz KarolakŹródło: vipnews.pl
d32jmpn

Niezapomniany Darek Jankowski z serialu "39 i pół" dołączył do drużyny gwiazd TVN, by zmierzyć się na murawie z politykami (9.10). W grupie Tomasza Karolaka zobaczymy m.in. Mateusza Damięckiego, Marcina Perchucia, Oliviera Janiaka, Marcina Mellera, Kamila Durczoka, Tomasza Zubilewicza.

Naprzeciwko nich staną reprezentanci partii politycznych, w tym: Ryszard Kalisz, Wojciech Olejniczak, Marek Sawicki, Grzegorz Schetyna. Fani Tomasza Karolaka liczą na to, że ich idol strzeli kilka bramek.

Nawet jeśli nie, to na boisku trudno go będzie nie zauważyć! Aktor lubi żarty i wygłupy, więc pewnie taki mecz potraktuje jak dobrą zabawę! Będzie to dla niego miła odmiana od zawodowych obowiązków, a tych ma sporo, odkąd prowadzi prywatny teatr.

Już wkrótce będzie też można oglądać go na dużym ekranie w komedii "Wojna żeńsko-męska", gdzie zagrał u boku Sonii Bohosiewicz.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

<a href="http://www.fakt.pl/Mloda-cera-w-kazdym-wieku,artykuly,84400,1.html" target="_blank" ="window.open(this.href);return false;">Młoda cera w każdym wieku

d32jmpn

Podziel się opinią

Share
d32jmpn
d32jmpn