Trwa ładowanie...
d3qjjfo

"Były sobie człowieki" oraz "Mój przyjaciel orzeł" w kinach sieci Multikino

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Były sobie człowieki" oraz "Mój przyjaciel orzeł" w kinach sieci Multikino
(getty)
d3qjjfo

13 maja br. w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo francuską animację *"Były sobie człowieki" oraz film "Mój przyjaciel orzeł". Dzięki akcji "Rodzina do kina" rodzic przy zakupie biletu ulgowego dla dziecka na ten sam film, za swój zapłaci 3 zł mniej od ceny normalnej.*

Celem akcji „Rodzina do kina” jest zachęcenie rodzin z dziećmi do wspólnego spędzania czasu w kinie oraz popularyzowanie oglądania filmów na dużym ekranie. Obejrzany w gronie najbliższych film to inspiracja do ciekawych rozmów oraz przemyśleń, a spędzony w kinie czas to okazja do integracji i budowania rodzinnych więzi. Ambasadorami akcji „Rodzina do kina” są aktorzy Aneta Todorczuk-Perchuć oraz Marcin Perchuć z córką Zosią i synem Stasiem oraz blogerzy Maria i Jakub Paskowie z córką Gabrysią, prowadzący najpopularniejszy blog parentingowy oczekujac.pl.

W maju sieć Multikino w ramach akcji „Rodzina do kina” zaprasza między innymi na animację „Były sobie człowieki” opowiadającą o młodym małpoludzie o imieniu Edward, który spadł z drzewa, na którym od zawsze mieszkali wszyscy przedstawiciele jego gatunku i musiał między innymi nauczyć się chodzić na dwóch nogach. Druga propozycja to film familijny „Mój przyjaciel orzeł”, w którym młody chłopiec próbuje ocalić wyrzuconego z gniazda orła.

Dzięki akcji „Rodzina do kina” rodzic przy zakupie biletu ulgowego dla dziecka na ten sam film, za swój zapłaci 3 zł mniej od ceny normalnej. Bilety rodzinne mogą być nabyte maksymalnie przez dwoje rodziców lub opiekunów. Oferta obowiązuje przez cały tydzień na seanse rozpoczynające się do godziny 17.00, na filmy familijne 2D i 3D bez ograniczeń wiekowych.

d3qjjfo

Podziel się opinią

Share

d3qjjfo

d3qjjfo