Trwa ładowanie...
d4f7244

Daję nam rok

Najnowsze informacje
2.0
(1 głos)
Oceń:
2
2
d4f7244

„Daję nam rok” (ang. I Give It a Year) to brytyjska komedia romantyczna z 2013 roku. Scenarzystą i reżyserem projektu jest Dan Mazer, odpowiedzialny za kontrowersyjne komedie "Borat" i "Brüno" z Sachą Baronem Cohenem w roli głównej. Za produkcje odpowiadają Eric Fellner oraz Tim Bevan. Polskim dystrybutorem obrazu jest ITI Cinema.

Nat (Rose Byrne) jest atrakcyjna i przedsiębiorcza, Josh (Rafe Spall) to niezbyt znany pisarz ze specyficznym poczuciem humoru. Jego denerwuje jak ona śpiewa, ona wstydzi się, kiedy on tańczy. Pierwszy kryzys małżeński zbiega się z pojawieniem się przystojnego i bardzo pomysłowego Amerykanina (Simon Baker) i byłej dziewczyny Josha – Chloe (Anna Faris). Kiedy przeciwieństwa przestają się przyciągać, a prawdziwa miłość wciąż może czekać za rogiem, wspólny pierwszy rok zaczyna wydawać się nieosiągalny.

W filmie „Daję nam rok” w pozostałych rolach zagrali: Stephen Merchant, Kerry Howard – Clare, Craig Izzard – Jacob, Leon Corbin – Przechodzień, James Hare - Mąż Jenny, Martin John King – Roger, Anna Skellern – Prowokatorka, Sam Creed - Pasażer Eurostar, Paul Blackwell - Kelner na weselu, Ray Donn - Pasażer Eurostar.

Daję nam rok
Tytuł oryginalny

I Give It a Year

Gatunek

komedia, romans

Kraj produkcji

Wielka Brytania

Rok produkcji

2013

Data światowej premiery

01.03.2013

Czas trwania

97 min.

Obsada

Podziel się opinią

2
2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4f7244
d4f7244
d4f7244