Trwa ładowanie...
d1lns71

Daniel Radcliffe walczy o przetrwanie w amazońskiej dżungli. Zobacz emocjonujący fragment "Jungle"

W sieci pojawił się nowy, emocjonujący fragment filmu "Jungle" z Danielem Radcliffem w roli głównej. Aktor nieustannie kojarzony z postacią Harry'ego Pottera dwoi się i troi, by uniknąć zaszufladkowania. Czy biograficzna opowieść samotnego podróżnika, który walczy o przetrwanie w amazońskiej dżungli, mu w tym pomoże?
Share
Daniel Radcliffe w filmie "Jungle"
Daniel Radcliffe w filmie "Jungle"Źródło: Materiały prasowe
d1lns71

W nowym thrillerze Grega McLeana ("Wolf Creek", "Zabójca") Daniel Radcliffe wciela się w postać Yossiego Ghinsberga – izraelskiego podróżnika, który w 1981 r. wyruszył na wyprawę do amazońskiej dżungli w Boliwii. Ekspedycja, która miała być przygodą jego życia, szybko zamieniła się w prawdziwy koszmar.

Trzymający w napięciu fragment "Jungle" można obejrzeć tutaj.

"Jungle" jest fabularyzowaną adaptacją jego wspomnień z 3-tygodniowego, samotnego pobytu w tytułowej dżungli, gdzie cudem udało mu się przeżyć bez jakiejkolwiek pomocy i zapasów.

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Prawa do ekranizacji powieści Ghinsberga pt. "Jungle: A Harrowing True Story of Survival" zostały nabyte już w 2014 r. Zdjęcia ruszyły w kwietniu 2016 r. i trwały przez sześć tygodni w Kolumbijskich plenerach. Historia izraelskiego podróżnika była wcześniej omawiana w programie "O krok od śmierci" na kanale Discovery.

d1lns71

Oprócz Daniela Radcliffe'a w filmie pojawiają się m.in. Thomas Kretschmann, Alex Russell i Lily Sullivan.

Film "Jungle" debiutował we wrześniu na niemieckim Fantasy Filmfest. W tym tygodniu film trafi do usług streamingowych, zaś premierę kinową zaplanowano na początek 2018 r.

#dziejesiewkulturze: Daniel Radcliffe zniesmaczył widownię Sundance:

d1lns71

Podziel się opinią

Share
d1lns71
d1lns71