Trwa ładowanie...
Megafon.pl
netflix
08-02-2017 14:36

"Iron Fist" Netflixa: zobacz zwiastun!

Do sieci trafił zwiastun serialu "Iron Fist". - Całe życie się do tego przygotowywałem - mówi tytułowy bohater.

"Iron Fist" Netflixa: zobacz zwiastun!Źródło: Netflix
dnvwtl1

Zeszyty o postaci znanej pod pseudonimem Iron Fist wydawane są od lat 70. Bohaterem jest wychowany przez mnichów z K'un L'un, Danny Rand. To właśnie pod ich opieką nauczył się tradycyjnej, wschodniej sztuki walki. Technika ta gwarantuje osobie, która jej używa, niezwykłą siłę oraz umiejętność panowania nad umysłem, ciałem i duchem.

W nadchodzącym serialu Netfliksa Danny Rand aka Iron Fist (w tej roli Finn Jones)
, uznany za zmarłego w katastrofie lotniczej wraca po 15 latach do Nowego Jorku, gdzie walczyć będzie z korupcją i przestępczością.

- To moje przeznaczenie - mówi.

dnvwtl1

W obsadzie oprócz Jonesa znaleźli się również: Jessica Henwick jako Colleen Wing, David Wenham jako Harold Meachum, Jessica Stroup jako Joy Meachum, Tom Pelphrey jako Ward Meachum oraz Rosario Dawson ponownie jako Claire Temple.

Rolę producenta wykonawczego cyklu "Iron Fist" pełni Scott Buck ("Dexter"). Na serial złoży się 13 odcinków. Będzie je można zobaczyć za pośrednictwem Netfliksa od 17 marca 2017 roku.

"Iron Fist" to jedna z czterech części (w jej skład wchodzą jeszcze "Jessica Jones" oraz "Luke Cage" i "Daredevil"), która doprowadzi do miniserii "Marvel's The Defenders" łączącej wszystkich głównych superbohaterów.

Netflix
Źródło: Netflix
dnvwtl1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dnvwtl1