Trwa ładowanie...
gottland

Kolekcjonerskie DVD "Gottlandu" już na Gwiazdkę

Share
Kolekcjonerskie DVD "Gottlandu" już na Gwiazdkę
Źródło: Robert Pałka/Fotos-Art
d3p6n5z

Już w najbliższy piątek *"Gottland" trafi na ekrany kin w całej Polsce. Dzięki fanom projektu polsko-czesko-słowacka produkcja doczeka się również kolekcjonerskiego wydania DVD, które dostępne będzie już w grudniu tego roku.*

31 października zakończyła się crowdfundingowa akcja prowadzona za pośrednictwem serwisu Polak Potrafi. która miała na celu zebranie funduszy na wydanie ekskluzywnej edycji DVD filmu "Gottland", zawierającej niepublikowane wcześniej sceny, materiały z planu, a także EPkę z ścieżką dźwiękową skomponowaną specjalnie na potrzeby filmu przez Patryka Cannona. Akcja okazała się ogromnym sukcesem - ponad stu fanów projektu zdecydowało się wesprzeć "Gottland" na Polak Potrafi.

d3p6n5z

Wsparcie widzów przeszło nasze najśmielsze oczekiwania - mówi Anna Frankowska, współkoordynująca akcję na PolakPotrafi. - Nie tylko udało się osiągnąć minimalny budżet niezbędny do wydania DVD, ale i przekroczyć go niemal o połowę. "Gottland" otrzymał od widzów aż 10 000 złotych wsparcia. Dzięki temu kolekcjonerskie DVD z filmem gotowe będzie jeszcze przed Bożym Narodzeniem.

Dla wszystkich wspierających zaplanowanowaliśmy kilka wyjątkowych przedpremierowych pokazów w różnych kinach w Polsce - dodaje Joanna Żak, która wspólnie z Anią prowadziła kampanię crowdfundingową. Przedpremierowe pokazy wystartują już jutro - we wtorek widzowie będą mogli zobaczyć "Gottland" w kinie Agrafka w Krakowie, Cinema Lumiere w Suwałkach, kinie Muza w Poznaniu (podczas pokazu odbędzie się łączenie z Mariuszem Szczygłem), w środę film zostanie pokazany w kinie Charlie w Łodzi (gościem będzie Agnieszka Janowska, współproducentka filmu), kinie Luna w Warszawie (pokaz z udziałem Mariusza Szczygła) i Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu.

Więcej informacji o filmie na: polakpotrafi.pl/projekt/gottland oraz Facebooku "Gottlandu":www.facebook.com/GottlandFilm.

d3p6n5z

Podziel się opinią

Share
d3p6n5z
d3p6n5z