Trwa ładowanie...
d8plh9z

Pitbull. Ostatni pies

Najnowsze informacje
5.0
(3 głosy)
Oceń:
3
3
d8plh9z
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

"Pitbull. Ostatni pies" to kolejna część policyjnej sagi zapoczątkowanej w 2005 roku przez Patryka Vegę. Po kasowych "Pitbullu", "Nowych porządkach" oraz "Niebezpicznych kobietach" serię przejął Władysław Pasikowski.

"Ostatni pies" ma być swojego rodzaju powrotem do korzeni. W filmie wystąpi stara gwardia, którą widzowie znają z pierwszej części "Pitbulla" - m.in. Despero, Metyl oraz Quantico.

Gdy ginie Soczek - partner Majamiego - policjanci z wydziału terroru rozpoczynają własne śledztwo. Złapanie sprawcy uważają nie tylko za obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział zmaga się obecnie z problemami natury organizacyjnej. Policjanci są masowo zwalniani. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz - tzw. Czarna Wdowa.

Podziel się opinią

3
3

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8plh9z
d8plh9z
d8plh9z