Trwa ładowanie...

Program TV na piątek: "Łabędzi śpiew", "Terminator", "2012" [3-08-2018]

Dziś w TV "Łabędzi śpiew" z "najbardziej nieprzyzwoitą polska aktorką", Marią Probosz. Oprócz tego najdroższy koniec świata zekranizowany w filmie "2012", a w Telewizji WP pojawi się thriller "Na linii". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 3 sierpnia.

Program TV na piątek: "Łabędzi śpiew", "Terminator", "2012" [3-08-2018]Źródło: Materiały prasowe
d4f4dxw
d4f4dxw

Scenarzysta filmowy Stefan Dziedzic (Jan Peszek)
wraca z zagranicznej podróży. Wysłuchuje narzekań żony, aktorki, na trudności finansowe, na dokładkę psuje mu się samochód, a dentysta za leczenie zębów żąda sporej kwoty. Wszyscy wokół mobilizują Stefana, by przemógł niemoc twórczą i znów napisał dobry scenariusz. "Łabędzi śpiew" to nieco już zapomniana komedia z 1988 r., w którym można podziwiać nieodżałowaną seksbombę Marię Probosz, nazywaną najbardziej nieprzyzwoitą polską aktorką. Jej tragiczny los budzi smutek do dziś (czytaj więcej tutaj).

"Łabędzi śpiew" – oglądaj na Kino Polska o 22:05

"2012"

Dziś w TV najdroższy koniec świata, jaki widzieliśmy w kinach. Film katastroficzny Rolanda Emmericha, twórcy "Dnia niepodległości" czy "Godzilli", kosztował 200 mln dol., ale był warty każdego wydanego centa. Obraz stał się światowym przebojem i do dziś pozostaje jednym z najlepszych widowisk w swojej kategorii. Scenariusz "2012" nawiązuje do starożytnego kalendarza Majów, który dokładnie wskazuje datę końca świata i mówi o zjawiskach, które miały mu towarzyszyć. W 2012 roku okazuje się, że pradawny lud z Ameryki miał rację.

d4f4dxw

"2012" – oglądaj w AXN o 20:00

"Na linii"

Dyspozytorka centrum alarmowego, Pamela, odbiera telefon, z którego dowiaduje się, że jej córka została porwana. Jedynym sposobem na uratowanie dziecka jest bezwzględne wykonywanie poleceń porywacza. Kobieta musi wysłać wszystkie jednostki policji i straży pożarnej w różne części miasta, gdzie wkrótce rozpęta się piekło. Jedyną szansą dla Pameli jest współpraca z mężem, z którym jest w separacji. Oboje będą musieli zdecydować, czy powinni ratować swoje dziecko, czy miasto.

"Na linii" – oglądaj w Telewizji WP o 20:00

"Terminator"

Kultowe dzieło z gatunku science fiction, które zapisało się złotymi zgłoskami w historii kina. Ten film po prostu trzeba znać. W roku 2029 ziemię opanowują gigantyczne super-komputery dążące do zagłady rodzaju ludzkiego. Wysyłają w przeszłość niezniszczalnego cyborga - Terminatora (Schwarzenegger), by zabił Sarę Connor (Linda Hamilton), kobietę, której nienarodzony jeszcze syn ma stać się jedyną nadzieją na przetrwanie ludzkości. Czy Sarah zdoła uchronić się przed grożącym jej niebezpieczeństwem, by ocalić życie swego syna?

d4f4dxw

"Terminator" – oglądaj w TVP2 o 20:10

"Hobbit: Niezwykła podróż"

"Hobbit: Niezwykła podróż" to pierwsza cześć długo wyczekiwanej trylogii Petera Jacksona będącej adaptacją popularnego arcydzieła J.R.R. Tolkiena pt. "Hobbit". Tytułowy bohater Bilbo Baggins wyrusza w epicką podróż, aby odzyskać utracone Królestwo Krasnoludów Erebor i wyzwolić je spod władzy przerażającego smoka Smauga. Niespodziewana wizyta czarodzieja Gandalfa Szarego całkowicie odmienia jego życie. Bilbo dołącza do kompanii 13 krasnoludów dowodzonej przez Thorina Dębową Tarczę. Drużynę czekają zmagania ze śmiertelnymi niebezpieczeństwami. Wędrowcy muszą bowiem przemierzyć zdradzieckie ziemie opanowane przez zabójczych orków i goblinów oraz tajemniczą i złowieszczą postać znaną jako Czarnoksiężnik.

"Hobbit: Niezwykła podróż" – oglądaj w TVN o 20:00

Oglądaj: najlepsze horrory ostatnich lat

d4f4dxw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4f4dxw