Trwa ładowanie...

Program TV na piątek: "Spring Breakers", "Wołyń", "Legendy ringu" [11-05-2018]

Dziś w TV kontrowersyjny hit "Spring Breakers" i najgłośniejszy polski film 2016 r., czyli "Wołyń" Wojciecha Smarzowskiego. W Telewizji WP pojawi się "Kochanek w szafie". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 11 maja.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Program TV na piątek: "Spring Breakers", "Wołyń", "Legendy ringu" [11-05-2018]Źródło: Materiały prasowe
d3k1d2l
d3k1d2l

Film okrzyknięty objawieniem festiwalu filmowego w Wenecji opowiada o wyzwolonych dziewczynach, dla których głównym mottem jest dobra zabawa. Ciąg imprez, niewiarygodnych pomysłów i nieposkromionej fantazji sprowadza cztery ślicznotki w bikini i w kominiarkach, na drogę bezprawia i totalnej rozpusty. A widza hipnotyzuje i wciąga bez reszty. W rolach głównych m.in. James Franco i gwiazdy Disneya: Vanessa Hudgens i Selena Gomez, które w "Spring Breakers" zerwały ze wszcześniejszym wizerunkiem grzecznych dziewczynek.

"Legendy ringu"

Dwie ikony bokserskiego kina – Sylvester "Rocky" Stallone i Robert "Wściekły byk" DeNiro, spotkali się w 2013 r. w niezwykłym filmie "Legendy ringu" o dwóch lokalnych bokserach z Pittsburgha, których zacięta rywalizacja wzbudziła zainteresowanie w całym kraju. W czasach świetności obojga każdemu z nich udało się pokonać drugiego, jednak w 1983 roku, w przededniu ich decydującego, trzeciego starcia, "Żyleta", nie podając żadnego konkretnego powodu, niespodziewanie ogłosił, że kończy z boksem. Jego decyzja skutecznie położyła kres karierom sportowym obu pięściarzy. 30 lat później promotor boksu węsząc okazję do zrobienia dużych pieniędzy, składa im ofertę nie do odrzucenia — żeby powrócili na ring i raz na zawsze udowodnili, który z nich jest lepszy.

d3k1d2l

"Kochanek w szafie"

Colin Diamond (Ray Winstone) przechodzi załamanie nerwowe związane ze zdradą żony, którą bardzo kochał. Wraz z zaufanymi przyjaciółmi porywa jej kochanka i przywozi do opuszczonego domu. Jest to jednak dopiero początek tej historii i problemów Colina, gdyż zarówno on sam jak i jego towarzysze mają różne opinie na temat tego co należy zrobić dalej. Colin będzie musiał wysłuchać skrajnie odmiennych rad swoich przyjaciół, a potem zdecydować jaki los spotka jego niewierną żonę i jej kochanka.

Obejrzyj zwiastun "Kochanka w szafie":

"Na skraju jutra"

"Na skraju jutra" Douga Limana przypadnie do gustu fanom kina, które zaskakuje. Twórcy produkcji postanowili wyróżnić się na tle innych, pokrewnych gatunkowo filmów tworząc zabawne, inteligentnie podane, efektowne (ale nie efekciarskie) i wciągające widowisko z kosmitami i podróżą w czasie w tle. Wyszedł z tego smakowity koktajl, w sam raz na piątkowy wieczór. Film z Tomem Cruisem i Emily Blunt w rolach głównych opowiada historię najazdu kosmitów na Ziemię. Obcy nie zważają na nikły opór stawiany przez naszą rasę. Ludzkość chyli się ku upadkowi, kiedy jeden z żołnierzy (Tom Cruise) odkrywa, że jest uwięziony w pętli czasu. Z pomocą dzielnej Rity (Emily Blunt) stara się wykorzystać ten fakt przeciwnika najeźdźcom.

d3k1d2l

Obejrzyj zwiastun filmu "Wołyń":

"Wołyń"

Najgłośniejszy polski film 2016 r. Obsypany nagrodami obraz Wojciecha Smarzowskiego to zdaniem naszego recenzenta, Grzegorza Kłosa "wstrząsający i najbardziej bezkompromisowy polski film, jaki kiedykolwiek trafił na ekrany." Jedną z największych zalet produkcji jest fakt, iż "świat "Wołynia" nie jest czarno-biały, a reżyser perfekcyjnie waży proporcje. Obok katów mordujących sąsiadów czy duchownych nawołujących do ludobójstwa, po obu stronach pojawiają się Sprawiedliwi, z narażeniem życia ratujący Żydów i Polaków, wbrew wszystkiemu starający się powstrzymać falę wzbierającego nacjonalizmu.

d3k1d2l
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3k1d2l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3k1d2l