Trwa ładowanie...
d2nf2n9

Program TV na środę: "Miś", "Ted 2", "Adrenalina" [3-05-2017]

Dziś w TV jeden z najgłośniejszych i najlepszych polskich filmów, czyli "Przypadek" Krzysztofa Kieślowskiego. Ponadto kultowa komedia "Miś", "Ted 2", kolejny odcinek serialu "Orphan Black", emitowanego na kanale Telewizji WP i "Adrenalina" z Jasonem Stathamem w roli głównej. Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 3 maja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Program TV na środę: "Miś", "Ted 2", "Adrenalina" [3-05-2017]
(Materiały prasowe)
d2nf2n9

"Przypadek"

Jeden z najlepszych, a zarazem najgłośniejszych polskich filmów wszech czasów. "Przypadek" Krzysztofa Kieślowskiego jest wymieniany na równi z "Dekalogiem", powtarza się w większości zagranicznych zestawień o najlepszych polskich filmach, a rola Witka Długosza to jedna z najcieplej wspominanych kreacji Bogusława Lindy. Nie znasz "Przypadku"? To najwyższy czas nadrobić tę zaległość.

"Przypadek" - TVP Kultura 22:55

"Miś"

- Wielkie zwycięstwo Staszka Barei nad całą zgrają obrzydliwców w tamtych czasach - powiedział o "Misiu" grający w nim główną rolę Stanisław Tym. W maju przypada 37. rocznica premiery filmu Stanisława Barei, jednej najpopularniejszych komedii w historii polskiego kina. "Miś" to prawdziwa kopalnia niezapomnianych cytatów i genialnych postaci, a fabuła, mimo że osadzona w realiach PRL-u, bawi do dziś kolejne pokolenia widzów.
"Miś" - TVP 2 20:40

"Orphan Black"

d2nf2n9

W środę 3 maja na kanale WP zostanie wyemitowany kolejny odcinek serialu "Orphan Black”. Produkcja opowiada historię Sary (Tatiana Maslany), samotniej sieroty, która pewnego dnia zostaje świadkiem samobójstwa kobiety niezwykle podobnej do niej. Sarah postanawia podszyć się pod nią, przejąć jej tożsamość, konto bankowe, a nawet chłopaka. Kobieta nie zdaje sobie jednak sprawy, że została wciągnięta w śmiertelną grę.

"Orphan Black" – Telewizja WP 21:00

"Ted 2"

John (w swojski sposób nieporadny Mark Wahlberg) i Ted spoważnieli. Zawsze daleko im było do wzorcowych obywateli, ale trudno też byłoby ich nazwać degeneratami. Robili swoje: harowali ciężko na słabo płatnych etatach, po pracy przypalali zioło we wszelakich odmianach, a zamiast koksu woleli wciągać rozmaite wytwory popkultury. W tej odsłonie John jest już rozwodnikiem, a Ted w końcu postanawia dorosnąć. Bierze ślub z Tami-Lynn (Jessica Barth o ciele playmate i talencie gwiazdek Tromy). Kiedy nowożeńcy zaczynają starać się o potomstwo pojawiają się problemy: Ted jako pluszak nie ma statusu człowieka, więc nie może zostać legalnym opiekunem.

d2nf2n9

"Ted 2" - Canal+ 00:55

"Adrenalina"

Mocne kino akcji, pełne niepowtarzalnych scen i zwariowanych pomysłów. Jason Statham w "Adrenalinie" wcielił się w rolę płatnego zabójcy, Cheva Cheliosa, który pewnego dnia dowiaduje się, że został otruty. Aby utrzymać się przy życiu jego organizm musi być cały czas "napędzany" tytułową adrenaliną. Chev nie może więc zalegać na kanapie i czekać na pomoc lekarską... "Adrenalina" to szalona jazda bez trzymanki dla wszystkich fanów mocnych wrażeń.

"Adrenalina" – TVP 2 02:00

"Spadkobiercy"

Ekranizacja debiutanckiej powieści Kaui Hart Hemmings przedstawi historię majętnego mężczyzny (George Clooney), którego żona zapada w śpiączkę. Kiedy bohater dowiaduje się, że małżonka go zdradzała, postanawia odnaleźć jej kochanka. Zgorzkniały bogacz wyrusza na poszukiwania w towarzystwie dwóch córek.

d2nf2n9

"Spadkobiercy" - Canal+Family HD 19:55

"Piłkarski Poker"

Chyba najpopularniejszy rodzimy film o tematyce sportowej, ukazujący meandry polskiej piłki w krzywym zwierciadle. "Piłkarski poker" to klasyczna polska komedia, której akcja rozgrywa się w środowisku piłkarskim. "Drukowane" mecze, przekupni sędziowie, nieuczciwi działacze - czy tak wygląda rzeczywistość polskiej ligi piłkarskiej? Zajrzyj za jej kulisy... Plejada najlepszych aktorów oraz ciągle aktualny i gorący temat gwarantują sto pięć minut doskonałej zabawy.

"Piłkarski Poker" - TVP Seriale 00:15


ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

d2nf2n9

Podziel się opinią

Share

d2nf2n9

d2nf2n9