Trwa ładowanie...
dttbycw

Sportowe spuszczanie w klozecie, czyli "Wpuszczony w kanał" on-line

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sportowe spuszczanie w klozecie, czyli "Wpuszczony w kanał" on-line
dttbycw

Już 7 sierpnia na rynek DVD trafi "Wpuszczony w kanał", czyli jedna z najciekawszych, zeszłorocznych animacji. Tymczasem my dla Was mamy grę on-line dotyczącą filmu.

Opowiadająca o niesamowitych przygodach, odszukiwaniu przyjaźni i poznawaniu prawdziwego życia historia zawarta we „Wpuszczonym w kanał” została przez dystrybutora opatrzona wypasionymi dodatkami których namiastkę mamy dziś okazję wam zaprezentować.

Na płycie DVD poza filmem z doskonałym polskich dubbingiem odnajdziecie śpiewające ślimaki, informacje o obsadzie, PeCetowe ikony, tapety oraz oczywiście szalone gry – z których jedną możecie dziś u nas wytestować.

dttbycw

Wpuszczony w kanał to nowatorska i urzekająca animowana komedia, która poruszy każdego, bez względu na wiek! To opowieść o rozpieszczonej, domowej myszy zamieszkującej rezydencję w Londynie która przez niefortunny zbieg wydarzeń trafia do kanałów a tam wplątuje się w kryminalną aferę…

Wylądowanie w kanale wcale nie musi być złe. Okazuje się wręcz, że może być to bardzo budujące, ważne i odkrywcze przeżycie. Przekonał się o tym zamożny szczurek, który dzięki wchłonięciu przez klozetową muszlę przeżył przygodę swojego życia. Problem w tym, że w taką podróż mało kto chce wybrać się dobrowolnie. I tutaj zaczyna się Wasze zadanie. Pomóżcie Roddy’emu trafić do kanału!

Pomóż Roddiemu wykonać skok stulecia! Skorzystaj ze strzałki klikając i przytrzymując lewy przycisk myszki nad rączką toalety, aby wybrać kąt oraz wysokość skoku. Puszczając przycisk myszy rozpoczynasz swój skok. Wykorzystaj cyfry na klawiaturze 1, 2 lub 3, by Roddie mógł popisać się akrobatycznymi sztuczkami.

Szukajcie "Wpuszczonego w kanał" na DVD od 7 sierpnia w sklepach.

dttbycw

Podziel się opinią

Share
dttbycw
dttbycw