Trwa ładowanie...
Megafon.pl
steven spielberg
oprac. Michał Nowak
07-06-2017 06:33

"The Papers" - imponująca obsada u Stevena Spielberga

Do obsady nowego filmu Stevena Spielberga, "The Papers" (wcześniej znany jako "The Post"), dołączyła cała plejada gwiazd.

"The Papers" - imponująca obsada u Stevena SpielbergaŹródło: Materiały prasowe
d43ttsk
d43ttsk

Na planie stawią się: Sarah Paulson, Bob Odenkirk, Matthew Rhys, Bradley Whitford, Carrie Coon, Jesse Plemons, David Cross, Alison Brie, Bruce Greenwood, Tracy Letts, Michael Stuhlbarg i Zach Woods. Wcześniej swój udział potwierdzili Tom Hanks i Meryl Streep.

Przypomnijmy, że dzieło opowiadać będzie o roli, jaką odegrał "Washington Post" w ujawnieniu tzw. Pentagon Papers z 1971 roku. Był to raport sporządzony przez rząd Stanów Zjednoczonych, by opisać zaangażowani USA w wojnę w Wietnamie.

Na dziś wiadomo, że Hanks wcieli się w Bena Bradlee, redaktora "Washington Post", a Streep w Kay Graham - wydawcę gazety. Za scenariusz odpowiada Liz Hannah. Amy Pascal zajmie się produkcją z ramienia swojej firmy Pascal Pictures.

d43ttsk

Limitowana premiera "The Papers" planowana jest na 22 grudnia. 12 stycznia 2018 ma być już obecny we wszystkich kinach w USA. Ostatnie nakręcone przez Stevena Spielberga filmy to "Most szpiegów" i "BFG: Bardzo Fajny Gigant".

Spielberg o przyjaźni i sztuce:

d43ttsk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43ttsk