ycipk-2khp6b
ycipk-2khp6b

W ukryciu - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

„W ukryciu” to polski film wojenny z 2013 roku w reżyserii Jana Kidawy-Błońskiego. Scenariusz napisał Maciej Karpiński, zaś za produkcję odpowiadają Tadeusz Drewno oraz Włodzimierz Niderhaus.

Radom, lata 1940. Ojciec głównej bohaterki Janki (Magdalena Boczarska - nagrodzona Złotym Lwem na FPFF w Gdyni) ukrywa w domu córkę przyjaciół - ekscentryczną i piękną Ester (Julia Pogrebińska). Z upływem czasu Janka coraz bardziej zaczyna interesować się niechcianym gościem. Między kobietami wytwarza się silna więź erotyczna. Skazane przez los na samotność, spragnione miłości wpadają w sidła wcześniej nieznanych emocji. To opowieść o tym jak daleko człowiek jest się w stanie posunąć dla miłości, która potrafi stać się obsesją, a nawet skłonić do zbrodni. Janka z kruchej i strachliwej kobiety na oczach widza przeistacza się w silną, gotową do walki o miłość kobietę.

W filmie „W ukryciu” w rolach głównych wystąpili: Magdalena Boczarska jako Janina, Krzysztof Stroiński jako ojciec Janiny, Julia Pogrebińska – Ester, Tomasz Kot, Jacek Braciak, Agata Kulesza, Bożena Dykiel.

ycipk-2khp6b
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
ycipk-2khp6b
ycipk-2khp6b
ycipk-2khp6b