Trwa ładowanie...
d3mw6g6

W ukryciu

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
2
d3mw6g6

„W ukryciu” to polski film wojenny z 2013 roku w reżyserii Jana Kidawy-Błońskiego. Scenariusz napisał Maciej Karpiński, zaś za produkcję odpowiadają Tadeusz Drewno oraz Włodzimierz Niderhaus.

Radom, lata 1940. Ojciec głównej bohaterki Janki (Magdalena Boczarska - nagrodzona Złotym Lwem na FPFF w Gdyni) ukrywa w domu córkę przyjaciół - ekscentryczną i piękną Ester (Julia Pogrebińska). Z upływem czasu Janka coraz bardziej zaczyna interesować się niechcianym gościem. Między kobietami wytwarza się silna więź erotyczna. Skazane przez los na samotność, spragnione miłości wpadają w sidła wcześniej nieznanych emocji. To opowieść o tym jak daleko człowiek jest się w stanie posunąć dla miłości, która potrafi stać się obsesją, a nawet skłonić do zbrodni. Janka z kruchej i strachliwej kobiety na oczach widza przeistacza się w silną, gotową do walki o miłość kobietę.

W filmie „W ukryciu” w rolach głównych wystąpili: Magdalena Boczarska jako Janina, Krzysztof Stroiński jako ojciec Janiny, Julia Pogrebińska – Ester, Tomasz Kot, Jacek Braciak, Agata Kulesza, Bożena Dykiel.

Podziel się opinią

2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mw6g6
d3mw6g6
d3mw6g6