Trwa ładowanie...
dtg0gwj

"Zakochana złośnica" w serialu telewizyjnym

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Heath Ledger w "Zakochanej złośnicy"
Heath Ledger w "Zakochanej złośnicy"
dtg0gwj

Amerykański kanał telewizyjny ABC Family zamówił półgodzinny pilot serialu, który ma być kontynuacją komedii romantycznej z 1999 roku pt. Zakochana złośnica.

Film to uwspółcześniona wersja poskromienia złośnicy. Rozwiedziony dr Walter Stratford narzuca swym dwóm nastoletnim córkom surowe reguły. W myśl jednej z nich młodsza (Bianca) może rozglądać się za chłopakiem dopiero wtedy, gdy jej starsza siostra (Kat) pozna swojego.

Problem w tym, że o ile młodsza z sióstr, Bianca (Larisa Oleynik) cieszy się powodzeniem wśród rówieśników, o tyle starsza, Kat (Julia Stiles) uchodzi powszechnie za niepospolitą złośnicę. Ma bowiem silną wolę, cięte poczucie humoru i nie waha się mówić, co myśli. Nic zatem dziwnego, że koledzy, nie mówiąc już o ewentualnych adoratorach, unikają jej jak ognia...

dtg0gwj

Bianca marzy o chłopaku, zdaje sobie jednak sprawę, jak niewielkie ma szanse na spełnienie swoich pragnień. Zainteresowany nią Joey Donner (Andrew Keegan) wpada na szatański pomysł: przekupuje nie cieszącego się zbyt dobrą reputacją Patricka Veronę (Heath Ledger), który powrócił do szkoły po rocznej nieobecności, nakłaniając go, by zaczął zabiegać o względy Kat...

Serial będzie opowiadał dalsze dzieje sióstr próbujących odnaleźć się w nowej szkole. Każdy odcinek ma trwać pół godziny.

dtg0gwj

Podziel się opinią

Share
dtg0gwj
dtg0gwj