Trwa ładowanie...
d8eujnv

Big Love

Najnowsze informacje
3.5
(48 głosów)
Oceń:
7
7
d8eujnv

„Big Love” to opowieść o chorej fascynacji i destrukcyjnym uzależnieniu w miłości, które po chwilach piękna i rozkosznych uniesień przenosi bohaterów do koszmarnego świata nieokiełznanej zazdrości. Toksyczna miłość prowadzi do dramatycznego finału.

„Big Love” to polski film fabularny z pogranicza romansu i thrillera z 2012 roku, w reżyserii i według scenariusza Barbary Białowąs. Za produkcję odpowiadają Jacek Kulczycki, Krzysztof Rak, Zofia Wieczorek i Piotr Woźniak-Starak. Muzykę skomponował Mariusz Szypura, lider zespołu Silver Rocket. Piosenkę tytułową zaśpiewała Ada Szulc, uczestniczka polskiej edycji X Factor.

Emilia (w tej roli Aleksandra Hamkało) ma 16 lat, gdy poznaje o siedem lat starszego przystojnego Maćka (Antoni Pawlicki). Chłopak otwiera przed niewinną dziewczyną świat miłości i namiętności. Wkrótce Emilia porzuca rodzinny dom, by zamieszkać z ukochanym. Chłopak imponuje wychowanej bez ojca dziewczynie. Emilia dojrzewa w związku i z wpatrzonej w Maćka dziewczyny przeistacza się w piękną świadomą siebie i ciekawą świata młodą kobietę.

Zaczyna śpiewać w zespole, co zawsze było jej największym marzeniem. Pierwsze sukcesy dodają Emilii pewności siebie. Wkrótce wokół niej zaczynają pojawiać się nowi mężczyźni. Maciek nie może pogodzić się z niezależnością Emilii, czuje, że traci nad nią władzę. Namiętne love story przeistacza się w toksyczną miłość, która uzależnia jak narkotyk i nieuchronnie prowadzi do dramatycznego finału.

W filmie „Big Love” wystąpili również: Robert Gonera jako Adam, Dobromir Dymecki jako "Kudłacz", Łukasz Bugowski – Andrzej, Magdalena Pociecha – Magda, Małgorzata Pieczyńska - matka Emilii, Adam Ferency jako prokurator, Magdalena Wójcik – Bożena.

Podziel się opinią

7
7

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8eujnv
d8eujnv
d8eujnv