Trwa ładowanie...
ciacho
03-12-2009 13:17

"Ciacho" zagra dla WOŚP

Share
"Ciacho" zagra dla WOŚPŹródło: Syrena Films
d1of5fz

Producenci komedii „Ciacho” poinformowali, że wspomagają XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Część dochodu ze sprzedanych na film biletów zostanie przez nich przekazana na koto WPŚP. Premiera filmu zaplanowana została na 8 stycznia 2010 roku.

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się dwa dni po premierze „Ciacha”. Celem zbiórki jest doposażenie klinik onkologii dziecięcej w sprzęt wysokospecjalistyczny. Widz, który wybierze się do kina i obejrzy film, poza dobrą zabawą i masą śmiechu będzie miał również szansę wspomóc najpopularniejszą akcję charytatywną w Polsce. Wpływy ze sprzedanych biletów przekazane zostaną na pomoc dzieciom z chorobami nowotworowymi.

„Od dawna obserwujemy działania Jurka Owsiaka. To co robi jest bliskie naszym sercom. Chcieliśmy połączyć siły i zrobić coś fajnego razem” - mówi Patryk Vega, reżyser filmu „Ciacho”.

d1of5fz

Przez cały okres promocji filmu gwiazdorska ekipa „Ciacha” będzie wspierała działania WOŚP. Obsada: Marta Żmuda-Trzebiatowska, Paweł Małaszyński, Tomasz Karolak, Marcin Bosak, Tomasz Kot, Danuta Stenka i Marieta Żukowska entuzjastycznie podeszli do pomysłu pomocy przy WOŚP. Przekażą różne przedmioty na aukcje charytatywne oraz będą obecni podczas finałowej zbiórki pieniędzy.

„Ciacho” to wielki powrót prawdziwej komedii, która łączy w sobie wszystko, co publiczność kocha w kinie, a przede wszystkim kipi humorem towarzyszącym historii od pierwszej do ostatniej sceny. Film pojawi się w na ekranach polskich kin 8 stycznia 2010 roku. Twórcy „Ciacha” zapowiadają, że będzie on pełen żartów i przyciągnie do kin rzesze widzów w całej Polsce.

Główne role w filmie zagrali: Marta Żmuda Trzebiatowska, Paweł Małaszyński, Marcin Bosak, Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Danuta Stenka, Marieta Żukowska, Joanna Liszowska oraz Cezary Żak.

**[

ALKOHOLOWE WYBRYKI GWIAZD ]( http://film.wp.pl/szokujace-wybryki-pijanych-gwiazd-6025285188666497g ) [

HISTORYCZNE NIEWYPAŁY ]( http://film.wp.pl/finansowe-klapy-filmowe-6025284952892545g ) [

NIEROZBIERALNE POLSKIE AKTORKI ]( http://film.wp.pl/nierozbieralne-polskie-aktorki-6025284635869825g ) [

SZOKUJĄCE ZAROBKI DZIECIĘCYCH GWIAZD ]( http://aleseriale.pl/gid,5162,img,204006,fototemat.html ) **

d1of5fz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1of5fz