Trwa ładowanie...
d207o9p

"Ciało za milion": komediodramat z Robinem Williamsem tylko w telewizji WP [WIDEO]

Zobacz zwiastun przebojowego filmu z gwiazdorską obsadą. "Ciało za milion" z Robinem Williamsem, Holly Hunter i Woodym Harrelsonem zadebiutuje na antenie telewizji WP w piątek 14 lipca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
(Materiały prasowe)
d207o9p

Paul Barnell (Robin Williams) właściciel bankrutującego biura podróży na Alasce, popada w kłopoty finansowe. Potrzebuje pieniędzy nie tylko na spłatę długów - chciałby też opłacić kosztowną terapię, która mogłaby zatrzymać postępującą chorobę jego żony, Margaret (Holly Hunter), cierpiącej na zespół Tourette'a. Zdesperowany mężczyzna próbuje zrealizować wartą milion dolarów polisę ubezpieczeniową swojego brata - kryminalisty Raymonda (Woody Harrelson), który od długiego czasu nie daje znaku życia. Okazuje się jednak, że musi minąć siedem lat, by mógł on być uznany za martwego. Paul nie może tyle czekać, więc gdy w śmietniku niedaleko biura znajduje ciało mężczyzny, postanawia skorzystać z nadarzającej się okazji.

Obejrzyj zwiastun filmu "Ciało za milion":

Pozoruje powrót brata do domu, a później - jego nieszczęśliwy wypadek. Jednak niezwykle skrupulatny pracownik firmy ubezpieczeniowej, Ted (Giovanni Ribisi), podejrzewając oszustwo, próbuje wstrzymać wypłatę pieniędzy. Jego śledztwo to dopiero początek prawdziwych kłopotów. Okazuje się, że nieboszczyka w śmietniku porzucili gangsterzy, którzy chcą teraz odzyskać ciało. Także Raymond, wstrząśnięty lekturą swojego nekrologu, postanawia odwiedzić brata.

"Ciało za milion"
Gatunek: komediodramat
Kraj produkcji: USA/Kanada/Nowa Zelandia/Niemcy
Rok produkcji: 2005
Reżyseria: Mark Mylod
Obsada: Robin Williams, Frank Adamson, W. Earl Brown, Eric Epstein, Michał Grajewski, Woody Harrelson, Holly Hunter, Alison Lohman, Craig March, Brenda McDonald

Oglądaj "Ciało za milion" w telewizji WP 14.07 o 21:00.

Telewizja Wirtualnej Polski - jak nas oglądać? To proste!

d207o9p

Podziel się opinią

Share

d207o9p

d207o9p