ycipk-2binz7
ycipk-2binz7

Ciało za milion dolarów - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

Paul Barnes, pracownik biura podróży nie ma łatwego życia. Problemy finansowe i kłopoty z chorą żoną Margaret zmuszają go do podjęcia radykalnych kroków. Paul postanawia zdobyć pieniądze korzystając z „pomocy” zaginionego brata Raymonda.

Droga do otrzymania wartego milion dolarów ubezpieczenia na jego życie nie jest jednak łatwa. Dociekliwy detektyw ubezpieczeniowy Ted zauważa, że od czasu zniknięcia brata nie minęło jeszcze 5 lat, nie można go więc uznać za zmarłego. Zrezygnowany Paul traci nadzieję na szybką poprawę swojego losu, aż do dnia, kiedy w pojemniku na śmieci obok swojego biura znajduje zwłoki.

Do głowy przychodzi mu szatański pomysł: wystarczy przekonać Teda, że to jest właśnie ciało jego zaginionego brata. Wszystko wydaje się już układać po myśli Paula, gdy niespodziewanie pojawiają się u niego zabójcy, chcący odzyskać ciało swojej ofiary i biorą jego żonę jako zakładniczkę.

Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy po przeczytaniu w gazecie swojego nekrologu odnajduje się brat Paula, Raymond...

ycipk-2binz7
Tytuł oryginalny

Big White, The

Gatunek

dramat, komedia, kryminał

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2005

Data światowej premiery

08.09.2006

Czas trwania

100 min.

Obsada
ycipk-2binz7
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
ycipk-2binz7
ycipk-2binz7