Trwa ładowanie...
d20xeiq

Ciało za milion dolarów

Najnowsze informacje
3.4
(91 głosów)
Oceń:
d20xeiq

Paul Barnes, pracownik biura podróży nie ma łatwego życia. Problemy finansowe i kłopoty z chorą żoną Margaret zmuszają go do podjęcia radykalnych kroków. Paul postanawia zdobyć pieniądze korzystając z „pomocy” zaginionego brata Raymonda.

Droga do otrzymania wartego milion dolarów ubezpieczenia na jego życie nie jest jednak łatwa. Dociekliwy detektyw ubezpieczeniowy Ted zauważa, że od czasu zniknięcia brata nie minęło jeszcze 5 lat, nie można go więc uznać za zmarłego. Zrezygnowany Paul traci nadzieję na szybką poprawę swojego losu, aż do dnia, kiedy w pojemniku na śmieci obok swojego biura znajduje zwłoki.

Do głowy przychodzi mu szatański pomysł: wystarczy przekonać Teda, że to jest właśnie ciało jego zaginionego brata. Wszystko wydaje się już układać po myśli Paula, gdy niespodziewanie pojawiają się u niego zabójcy, chcący odzyskać ciało swojej ofiary i biorą jego żonę jako zakładniczkę.

Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy po przeczytaniu w gazecie swojego nekrologu odnajduje się brat Paula, Raymond...

Ciało za milion dolarów
Tytuł oryginalny

Big White, The

Gatunek

dramat, komedia, kryminał

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2005

Data światowej premiery

08.09.2006

Czas trwania

100 min.

Obsada
d20xeiq

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20xeiq
d20xeiq
d20xeiq