Trwa ładowanie...
david hasselhoff
16-05-2012 17:37

''Pirania 3DD'': Selekcja naturalna według Davida Hasselhoffa

''Pirania 3DD'': Selekcja naturalna według Davida Hasselhoffa
d3le8p1
d3le8p1

Bijący rekordy popularności w latach 90. serial *„Słoneczny patrol” wykreował kilka gwiazd, w tym Pamelę Anderson i Davida Hasselhoffa.*

Pomimo że dla wielu oboje stali się synonimami plastikowej aparycji, nie przeszkodziło to im bynajmniej w osiągnięciu szczytów celebryckiej sławy. Dziś, świadomie bawiąc się jego wizerunkiem, po Hasselhoffa sięgnął twórca horroru komediowego „Pirania 3DD” John Gulager.

Hasselhoff zagrał w tym filmie właściwie samego siebie. Gościom aquaparku, gdzie toczy się akcja filmu, zostaje przedstawiony jako „najsłynniejszy ratownik naszych czasów”. Jednakże, gdy sytuacja staje się groźna i spanikowane półnagie piękności błagają go: „Zrób coś!”, on odpowiada ze stoickim spokojem: „Po pierwsze, nie jestem ratownikiem. Nigdy nie byłem. Po drugie, na tym właśnie polega selekcja naturalna”.

„Pirania 3DD” jest kontynuacją komediowego horroru „Pirania 3D”, który dorobił się ogromnej grupy wiernych fanów. Jak zapewnia reżyser, „Pirania 3DD” ma tonację bardziej pop.

d3le8p1

– To nie jest przerażająca opowieść o dzikich bestiach – mówi – ale rodzaj widowiskowego filmu rodem z kina samochodowego. Chcieliśmy zrobić zabawny film – zabawny także dla tych, którzy nie są fanami horroru. I naprawdę należycie krwawy.

Rok po straszliwych wydarzeniach nad jeziorem Victoria, spragnione nowego żeru bezlitosne piranie przedostają się kanalizacją do basenów i świeżo otwartego parku wodnego „Big Wet”. Mają ochotę na konsumpcję jeszcze większej ilości, jeszcze bardziej ponętnych i jeszcze bardziej nagich ciał.

d3le8p1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3le8p1