Trwa ładowanie...

Program TV na wtorek: „Iron Man 3” i „Bracia”

We wtorkowy wieczór obejrzymy poruszający melodramat „Wiek Adaline”, trzecią część przeboju ''Iron Man'' z Robertem Downeyem Jr. w roli głównej oraz dramat „Bracia” z gwiazdorską obsadą. Co jeszcze warto obejrzeć 1 listopada?

Share
Program TV na wtorek: „Iron Man 3” i „Bracia”Źródło: Materiały prasowe
d45g0nz

„<a href="https://film.wp.pl/wiek-adaline-6027736436359809c">Wiek Adaline</a>”

Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności, z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały niemal XX wiek. To życie jest fantastycznie wręcz interesujące, kolorowe, niezwykłe, ale także bardzo samotne. W końcu Adaline znajduje miłość, dla której warto wyrzec się nawet nieśmiertelności. Ale czy to możliwe?

„Wiek Adaline” - zobacz <a href="http://tv.wp.pl/name,CANAL-Film-HD,stid,179,program.html" target="_blank">program Canal+ Film</a> 18:00

„<a href="https://film.wp.pl/iron-man-3-6027635441586817c">Iron Man 3</a>”

Niezastąpiony Robert Downey Jr. powraca w roli miliardera i genialnego wynalazcy Tony’ego Starka w trzeciej części historii ze świata Marvela. Świat Tony'ego Starka legł w gruzach wskutek podstępnych działań jednego z jego najpotężniejszych wrogów. W poszukiwaniu zemsty Stark wyrusza w podróż, która wystawi na próbę siłę jego charakteru i ducha walki. Przyparty do muru, znów może polegać wyłącznie na swojej pomysłowości i instynkcie. Wkrótce odkrywa odpowiedź na od dawna nurtujące go pytanie: czy to zbroja czyni superbohatera?

„Iron Man 3” - HBO 22:00

„Bracia”
Miłosny trójkąt. Przejmująca, trzymająca w napięciu opowieść o pułapkach miłości, trudnych wyborach, pożądaniu i wielkiej namiętności. Pewnego dnia Grace (Natalie Portman)
dowiaduje się, że jej mąż Sam (Tobey Maguire)
, żołnierz armii amerykańskiej, ginie w czasie tajnej misji. Wiadomość o śmierci Sama to cios dla całej rodziny. Jego brat Tommy (Jake Gyllenhaal) zaczyna pomagać zrozpaczonej dziewczynie. Z czasem Grace i Tommy zbliżają się do siebie. Wtedy okazuje się, że Sam jednak żyje.

„Bracia” - Polsat 22:30

„<a href="https://film.wp.pl/zaklinacz-koni-6027623286579841c">Zaklinacz koni</a>”

W adaptacji powieści Nicholasa Evansa wspaniałe kreacje stworzyli laureat Oscara Robert Redford i nominowana do Nagrody Akademii Kristin Scott Thomas. W wyniku tragicznego wypadku podczas konnej przejażdżki czternastoletnia Grace (Scarlett Johansson) i jej ukochany koń Pielgrzym odnoszą straszliwe obrażenia. Matka Grace, Annie MacNeal Thomas, wpływowy nowojorski wydawca, nie zgadza się na uśpienie okaleczonego konia wierząc, że pomoże w ten sposób córce otrząsnąć się z szoku i apatii. Dowiedziawszy się o istnieniu Toma Bookera (Redford) legendarnego "zaklinacza koni", który zyskał sławę dzięki umiejętności tworzenia niezwykłej więzi między zwierzętami i ludźmi, nie bacząc na okoliczności, Annie zabiera Grace i Pielgrzyma do odległej Montany. Nie wie jednak, że podróż nieodwracalnie wpłynie na życie jej samej i jej rodziny.

„Zaklinacz koni” TVP 1 20:30

„Zostań, jeśli kochasz”

Mia Hall (Chloë Grace Moretz) to nieśmiała, niezwykle utalentowana dziewczyna, która stoi przed najtrudniejszym życiowym wyborem. Jeśli zdecyduje się opuścić dom by podążać za muzycznymi marzeniami, straci miłość swojego życia. Wszystko zmienia się w wyniku pewnego wydarzenia, a Mia zawieszona przez jeden dzień między życiem a śmiercią musi zdecydować, po której stronie zostanie.

„Zostań, jeśli kochasz” TVP 2 20:10

d45g0nz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45g0nz
d45g0nz