Trwa ładowanie...

Quentin Tarantino chce odejść na emeryturę. "Doszedłem do końca drogi"

W wywiadzie dla magazynu "GQ Australia" Quentin Tarantino przyznał, że "Pewnego razu w Hollywood" jest najprawdopodobniej jego ostatnim filmem w karierze.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Quentin Tarantino chce odejść na emeryturę. "Doszedłem do końca drogi"Źródło: flickr.com, fot: Loren Javier
d1ugerz

Quentin Tarantino powiedział, że nawet jeśli okaże się, że jego najnowszy film będzie wielkim sukcesem, to on i tak zrezygnuje z pracy reżysera. Czuje bowiem, że dał z siebie wszystko, a teraz czas zająć się mniejszymi rzeczami.

- Myślę, że jeśli chodzi o epickie filmy, doszedłem do końca drogi. Wciąż jestem kreatywny. Piszę książkę i małe scenariusze, ale jeśli chodzi o filmy, to myślę, że dałem z siebie już wszystko - wyznał w australijskim magazynie.

O tym, że reżyser nigdy nie żartuje, mogli przekonać się aktorzy, którzy z nim współpracowali. Nawet Brad Pitt, który sam twierdzi, że jest za stary, by grać, powiedział, że jeśli chodzi o plany, to Quentin nie ma poczucia humoru.

d1ugerz

- Otwarcie żałuję, ale rozumiem, o co mu chodzi. Reżyserzy wiedzą, kiedy tracą to "coś". Wiem też, że Quentin ma inne plany i nie będziemy musieli żegnać się na zawsze - powiedział w jednym z wywiadów Brad Pitt.

Czyżby kontrowersyjny twórca zapomniał, że ma jeszcze jeden film w przygotowaniu? Całkiem niedawno wyznał przecież, że pracuje nad nowym "Star Trekiem". Jak plotkuje się w mediach, mimo że scenariusz jest już gotowy, to wciąż zostało sporo do zrobienia. Emerytura zatem będzie musiała poczekać.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1ugerz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ugerz