Trwa ładowanie...
d41uoag

Val Kilmer stalkerem Cate Blanchett. Niepokojące zachowanie gwiazdora

Val Kilmer nie pierwszy raz wywołał zamieszanie i zaniepokojenie swymi wpisami na Twitterze. Tym razem zaniepokojeni mogą być nie tylko fani aktora, ale przede wszystkim Cate Blanchett. Dziennikarze sugerują, że gwiazdor źle się czuje po ciężkiej chorobie lub - mówiąc wprost - oszalał.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Val Kilmer fot. Forum Film Val Kilmer fot. Forum Film
Val Kilmer fot. Forum Film Val Kilmer fot. Forum Film (materiał prasowy/Megafon.pl)
d41uoag

Gwiazdor "Top Gun" w swoich postach na Twitterze brzmi jak stalker Cate Blanchett. - Raz poleciałem do Australii tylko po to, by porozmawiać z Cate Blanchett - napisał. - Zamiast tego, poznałem jednak jej męża.

Nie jest to jedyny wpis dotyczący artystki. - Kiedyś wystąpiłem w niewielkiej roli w filmie tylko po to, by spędzać czas z Cate - kontynuuje. - W naszej wspólnej scenie podnosiła łopatę. Byłem tak zachwycony tym, jak to zrobiła, że zapomniałem mojej kwestii.

W jeszcze innym poście Kilmer wspomina o dwóch snach o Australijce a także zapewnia, jak wspaniałą osobą jest.

Val Kilmer znany jest z filmów "Top Gun", "Willow", "Wyspa doktora Moreau", "Batman Forever" czy "Gorączka". Niedawno grał w serialu "Bogaci i rozpustni" czy obrazie "Tom Sawyer i Huckleberry Finn". Wystąpił także w teledysku Oneohtrix Point Never. Ostatnio zagrał u Terrence'a Malicka w "Song to Song". Cate Blanchett zajęta była na planie "Ocean's Eight".

d41uoag

Podziel się opinią

Share

d41uoag

d41uoag