Megafon.pl
Aktualności
13-01-2018 (09:51)

Wybrano najlepszych aktorów wszech czasów. Kto stanął na podium?

Tom Hanks i Meryl Streep zostali uznani najlepszymi aktorami w historii kina. Wyboru nie dokonali krytycy czy panel sędziowski, lecz po prostu widzowie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tom Hanks, Rita Wilson
Tom Hanks, Rita Wilson (ONS.pl)
WP

Serwis Ranker.com, specjalizujący się w najróżniejszych rankingach, przeprowadził plebiscyt na najlepszego aktora i najlepszą aktorkę. Głosami ponad 1,1 miliona użytkowników, najlepszym aktorem został wybrany Tom Hanks. Na drugim miejscu znalazł się Al Pacino a na trzecim Robert de Niro.

W kobiecej kategorii najwięcej głosów otrzymała Meryl Streep. Tuż za nią znalazły się Cate Blanchett i Audrey Hepburn.

W rankingu artyści mieli być oceniani wyłącznie na podstawie ich dorobku. Pełne zestawienia znajduje się na stronie serwisu.

WP

Tom Hanks i Meryl Streep ostatnio spotkali się na planie filmowym. Aktorzy występują w głównych rolach w produkcji "Czwarta władza" Stevena Spielberga.

Obraz opowiada o jednym z najsłynniejszym śledztw w dziejach dziennikarstwa. Dwoje wydawców dziennika "The Washington Post" Katherine Graham (Meryl Streep) i Ben Bradlee (Tom Hanks) staje na czele bezprecedensowego starcia amerykańskiej prasy z władzami, walcząc o prawo do ujawnienia szokujących tajemnic przez cztery dekady ukrywanych przez najwyższe władze USA.

Do naszych kin dzieło trafi 16 lutego 2018 roku.

Zgadzacie się z wyborem kinomaniaków?

WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Film
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP