Trwa ładowanie...
Megafon.pl
meryl streep
13-01-2018 09:51

Wybrano najlepszych aktorów wszech czasów. Kto stanął na podium?

Tom Hanks i Meryl Streep zostali uznani najlepszymi aktorami w historii kina. Wyboru nie dokonali krytycy czy panel sędziowski, lecz po prostu widzowie.

Wybrano najlepszych aktorów wszech czasów. Kto stanął na podium?Źródło: ONS.pl
d2k51a8
d2k51a8

Serwis Ranker.com, specjalizujący się w najróżniejszych rankingach, przeprowadził plebiscyt na najlepszego aktora i najlepszą aktorkę. Głosami ponad 1,1 miliona użytkowników, najlepszym aktorem został wybrany Tom Hanks. Na drugim miejscu znalazł się Al Pacino a na trzecim Robert de Niro.

W kobiecej kategorii najwięcej głosów otrzymała Meryl Streep. Tuż za nią znalazły się Cate Blanchett i Audrey Hepburn.

W rankingu artyści mieli być oceniani wyłącznie na podstawie ich dorobku. Pełne zestawienia znajduje się na stronie serwisu.

Tom Hanks i Meryl Streep ostatnio spotkali się na planie filmowym. Aktorzy występują w głównych rolach w produkcji "Czwarta władza" Stevena Spielberga.

d2k51a8

Obraz opowiada o jednym z najsłynniejszym śledztw w dziejach dziennikarstwa. Dwoje wydawców dziennika "The Washington Post" Katherine Graham (Meryl Streep) i Ben Bradlee (Tom Hanks) staje na czele bezprecedensowego starcia amerykańskiej prasy z władzami, walcząc o prawo do ujawnienia szokujących tajemnic przez cztery dekady ukrywanych przez najwyższe władze USA.

Do naszych kin dzieło trafi 16 lutego 2018 roku.

Zgadzacie się z wyborem kinomaniaków?

d2k51a8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2k51a8