Trwa ładowanie...

Ameryka podróżuje w czasie z Panem Peabodym i Shermanem

Ameryka podróżuje w czasie z Panem Peabodym i Shermanem
d3ic543
d3ic543

Animacja "Pan Peabody i Sherman" awansowała na najwyższą pozycję amerykańskiego box office'u.

Film opowiada o Panu Peabodym - genialnym psie-naukowcu, który wynalazł wehikuł czasu. Razem ze swoim adoptowanym synem Shermanem podróżuje do różnych epok i zakątków świata, gdzie spotyka najwybitniejsze postaci w historii ludzkości. Produkcja Roba Minkoffa przyniosła kolejne 21,2 miliona dolarów zysku.

Zwiastun filmu:

Najwyżej notowana nowość to "Need for Speed" z Aaronem Paulem w roli głównej. Bohaterem jest kierowca wyścigowy Tobey Marshall (Paul) niesłusznie oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci. Po wyjściu z więzienia mężczyzna postanawia odnaleźć człowieka, który zmienił jego życie w koszmar, byłego kierowcę NASCAR (Dominic Cooper), i odegrać się podczas ryzykownych, nielegalnych wyścigów samochodowych. Obraz z 17,8 miliona dolarów znalazł się na 3. miejscu.

Zwiastun filmu:

Dwa oczka niżej, z nieco ponad 8 milionami dolarów, zadebiutował "Single Moms Club". Film Tylera Perry'ego przedstawia historię kilku samotnych matek, które zaprzyjaźniają się po pewnym szkolnym incydencie. Wspólnie szukają jasnych stron życia i wewnętrznej siły, która pomoże im pokonać przeciwności losu.

d3ic543

Ostatnia nowość top 10 to "Veronica Mars". Produkcja powstała z inicjatywy fanów, którzy niecały rok temu za pomocą serwisu Kickstarter zebrali na ten cel niemal sześć milionów dolarów. Do roli Veroniki Mars, młodej pani detektyw, powróciła Kristen Bell. Za kamerą stanął Rob Thomas, który napisał również scenariusz. Dzieło zarobiło po pierwszym weekendzie w USA 2 miliony dolarów.

  1. "Pan Peabody i Sherman" 21,2 miliona dolarów
  2. "300: Początek imperium" 19,1 miliona dolarów
  3. "Need for Speed" 17,8 miliona dolarów
  4. "Non-Stop" 10,6 milionów dolarów
  5. "Single Moms Club" 8,3 milionów dolarów
  6. "LEGO: Przygoda" 7,7 miliona dolarów
  7. "Syn boży" 5,4 miliona dolarów
  8. "The Grand Budapest Hotel" 3,6 miliona dolarów
  9. "Kraina lodu" 2,1 miliona dolarów
  10. "Veronica Mars" 2 miliony dolarów
d3ic543
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ic543