Trwa ładowanie...
dc9i9q0

''Annihilation'': Gina Rodriguez u boku Natalie Portman

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Annihilation'': Gina Rodriguez u boku Natalie Portman
dc9i9q0

Do obsady filmu "Annihilation" dołączy prawdopodobnie znana z serialu "Jane the Virgin" Gina Rodriguez. W głównej roli wystąpi Natalie Portman.

Jeżeli prowadzone obecnie rozmowy zakończą się powodzeniem, Gina Rodriguez stanie na planie na już wiosną roku 2016. Będzie to jej pierwsza ważna rola kinowa.

Przypomnijmy, że film będzie ekranizacją powieści Jeffa VanderMeera, znanej w Polsce pod tytułem "Unicestwienie". Książka opowiada o ekspedycji do Strefy X. Powstała po tajemniczym Wydarzeniu kraina rządzi się własnymi, nieznanymi ludziom prawami. Członkowie jedenastu pierwszych ekspedycji do Strefy umierali, popełniali samobójstwa lub zabijali się nawzajem. Ci, którzy przetrwali, nie pamiętali, jak przebiegał ich powrót. Dwunastą wyprawę tworzą wyłącznie kobiety. Czy im uda się odkryć tajemnice Strefy? Jakie sekrety kryje niezwykła flora i fauna tego miejsca? A może to ona je stworzyła i nim rządzi? Jedno jest pewne: Strefa X wpływa na ludzkie umysły i zmienia każdego.

dc9i9q0

Powieść jest pierwszą częścią trylogii VanderMeera. Na potrzeby ekranu książkę opracował Alex Garland, który również wyreżyseruje film.

Produkcją zajmie się Scott Rudin.

Garland zasłynął do tej pory głównie jako pisarz i scenarzysta ("28 dni później", "Niebiańska plaża", "Nie opuszczaj mnie" i "Dredd 3D"). Jako reżyser zadebiutował filmem "Ex Machina".

dc9i9q0

Podziel się opinią

Share

dc9i9q0

dc9i9q0