Trwa ładowanie...
ben barnes

Ben Barnes dołączył do obsady serialu ''Świat Dzikiego Zachodu''

Share
Ben Barnes dołączył do obsady serialu ''Świat Dzikiego Zachodu''
d1ih2zr

Ben Barnes wystąpi w serialu "Westworld".

Przypomnijmy, że produkcja, która powstaje dla stacji HBO, oparta jest na filmie z 1973 roku w reżyserii Michaela Crichtona. Jego akcja rozgrywa się w parku wypoczynkowym przyszłości. Ludzie mogą wejść do świata starożytności, średniowiecza czy westernu i toczyć zawsze zwycięskie walki z robotami. Na skutek awarii jeden z robotów (w tej roli Yul Brynner parodiujący swój wygląd z "Siedmiu wspaniałych") zamiast dać się pokonać, rusza do walki z ludźmi.

W obsadzie serialu znaleźli się już Anthony Hopkins, Ed Harris, Evan Rachel Wood, Rodrigo Santoro, Shannon Woodward, Jeffrey Wright, a także James Marsden, Eddie Rouse, Thandie Newton, Sidse Babbett Knudsen, Jimmi Simpson oraz Clifton Collins Jr.

d1ih2zr

Teraz dołączył do nich Ben Barnes, który wcieli się w playboya Logana. Oryginalnie rolę tą miał zagrać Eion Bailey, ale ze względu na inne zobowiązania, musiał wycofać się z produkcji.

Premierę serialu zaplanowano na 2016 rok. Za jego produkcję odpowiada studio J.J. Abramsa Bad Robot, a także Jonathan Nolan oraz Warner Bros TV i Jerry Weintraub Productions.

Barnes znany jest przede wszystkim z serii filmowej adaptacji "Opowieści z Narnii", a także z obrazów "Dorian Gray" i "Gwiezdny pył".

d1ih2zr

Podziel się opinią

Share
d1ih2zr
d1ih2zr