Trwa ładowanie...

Channing Tatum i Jonah Hill pod przykrywką

Channing Tatum i Jonah Hill pod przykrywką
dnmfbun
dnmfbun

W sieci pojawił się pierwszy klip z filmu "22 Jump Street", czyli kontynuacji komedii z 2012 roku, która była przeróbką popularnego serialu z Johnnym Deppem sprzed lat.

Oryginalna produkcja realizowana była w latach 1987-1991 i opowiadała o policjantach rozpracowujących sprawy kryminalne wśród młodych. Depp zagrał w ponad 80 odcinkach.

W filmie "21 Jump Street" z 2012 roku główni bohaterowie musieli wcielić się w licealistów. W "22 Jump Street" oficerowie Schmidt (Jonah Hill) i Jenko (Channing Tatum) będą mieli za zadanie nie tylko rozprawić się z bandytami, ale i z samymi sobą. Ich dotychczasowe partnerstwo zostanie wystawione na próbę. Czy będą potrafili zbudować dojrzałą przyjaźń?

Za kamerą sequela stanęli Phil Lord i Christopher Miller. Autorami scenariusza są Michael Bacall i Oren Uziel. W produkcji grają również Ice Cube, Nick Offerman, Amber Stevens, Jillian Bell i Craig Roberts.

Z klipem z filmu, w którym Channing Tatum i Jonah Hill stają naprzeciwko meksykańskiego kartelu przewodzonego przez Petera Stormare'a, można zapoznać się poniżej:

Komedia trafi do kin w Stanach Zjednoczonych 13 czerwca.

dnmfbun
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dnmfbun