Trwa ładowanie...

Co robisz zwykle w 30 minut? Najlepsze polskie krótkie metraże w kinach od 26 stycznia

"Najpiękniejsze fajerwerki ever", nagrodzony w Cannes krótki film Aleksandry Terpińskiej, "60 kilo niczego" w reżyserii Piotra Domalewskiego z Grzegorzem Damięckim w roli głównej oraz dokument "Amerykański sen", zdobywca Nagrody Publiczności dla najlepszego filmu krótkometrażowego na Warszawskim Festiwalu Filmowym. Te trzy rewelacyjne krótkie metraże trafią na wielki ekran w całej Polsce.

Co robisz zwykle w 30 minut? Najlepsze polskie krótkie metraże w kinach od 26 styczniaŹródło: Materiały prasowe
dz2veok

Co robisz zwykle w 30 minut? Możesz przeczytać gazetę, zrobić zakupy, ugotować obiad, przebiec 5 km… A czasem 30 minut wystarczy, by opowiedzieć niesamowitą historię, która zostanie z tobą na zawsze! Zapraszamy na wyjątkową podróż z najlepszymi polskimi filmami krótkometrażowymi. Nie zabraknie emocji, śmiechu i powodów do wzruszeń. I z pewnością każdy odnajdzie coś dla siebie!

Wszystkie trzy filmy z I zestawu Najlepsze polskie 30’ zostały wyprodukowane w Studiu Munka. Działające w strukturach Stowarzyszenia Filmowców Polskich od 2008 r. jest producentem krótkometrażowych i pełnometrażowych debiutów filmowych. Młodzi twórcy, którzy chcą zrealizować swój pierwszy film w profesjonalnych warunkach mogą liczyć na opiekę artystyczną, produkcją i promocyjną nad projektem. Krótkometrażowe filmy ze Studia Munka produkowane są w ramach programów "30 Minut", "Pierwszy Dokument" i "Młoda Animacja".

Najlepsze polskie filmy krótkometrażowe, pokazywane i nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych, od 26 stycznia w repertuarach kin. Informacje o pokazach na stronie www.najlepszepolskie30.pl.

Obejrzyj wywiad z Aleksandrą Tarpińską, reżyserką filmu ''Najpiękniejsze fajerwerki ever''

dz2veok
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz2veok