Trwa ładowanie...
demi lovato

''Dary Anioła: Miasto kości'': Oficjalny soundtrack do filmu

Share
''Dary Anioła: Miasto kości'': Oficjalny soundtrack do filmu
Źródło: Disney Channel
d1wzzz0

Dary Anioła: Miasto kości” to historia zwykłej dziewczyny, która z dnia na dzień musi się zaadaptować do nowej, nieznanej, na pozór niemożliwej do zrozumienia rzeczywistości. Film wejdzie do polskich kin już 21 sierpnia. Dzień wcześniej w amerykańskich sklepach muzycznych pojawi się soundtrack. Piosenki do filmu zaśpiewają między innymi jedna z najpopularniejszych artystek pop ostatnich lat Demi Lovato, rockowa grupa z Kalifornii AFI, laureatka Grammy i posiadaczka platyny Colbie Caillat.

Tracklista

 1. Zedd "Into The Lair"
 2. Jessie J "Magnetic"
 3. AFI "17 Crimes (LA Riots Remix)"
 4. Demi Lovato "Heart By Heart"
 5. Youngblood Hawke "Bring Me Home"
 6. Colbie Callait "When The Darkness Comes"
 7. Seven Lions with Myon 8 Shane 54 featuring Tove Lo "Strangers"
 8. Pacific Air "Bear"
 9. He Is We featuring Owl City "All About Us"
 10. Bassnectar "Calling From Above"
 11. Jetta "Start A Riot"
 12. Bryan Ellis "Strange Days"
d1wzzz0

O filmie

Ekranizacja światowego bestsellera, będącego pierwszą częścią serii sprzedanej w Polsce w ilości ponad 100 tysięcy egzemplarzy.

Współczesny Nowy Jork. Zwyczajna na pozór nastolatka Clary Fray przypadkiem odkrywa, iż należy do niezwykłej kasty Nocnych Łowców, pół aniołów, którzy toczą odwieczną walkę w obronie naszego świata przed atakami demonów. Wkrótce w tajemniczych okolicznościach znika matka dziewczyny. Clary przyłącza się do grupy Nocnych Łowców i wkracza do alternatywnego podziemnego świata, zamieszkałego przez wampiry, wilkołaki, wiedźmy, wróżki i demony. Obdarzona wyjątkowym darem dziewczyna będzie musiała stanąć do walki nie tylko o życie matki, ale o bezpieczeństwo ludzkiej rasy, która żyje w nieświadomości nadciągającego zagrożenia…

d1wzzz0

Podziel się opinią

Share
d1wzzz0
d1wzzz0