Trwa ładowanie...
do0r31q
Megafon.pl
Aktualności

Doktor Strange, jego moce i peleryna

W sieci pojawił się kolejny materiał promujący superprodukcję "Doktor Strange" ("Doctor Strange"). Tym razem twórcy ujawniają aspekt komediowy filmu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doctor Strange
Doctor Strange (Materiały prasowe)
do0r31q

"Doktor Strange" jest adaptacją popularnego komiksu stworzonego przez Stana Lee i Steve'a Ditko. To historia neurochirurga, który po wypadku nie może dalej operować. Nadzieję na wyleczenie daje mu pewien tybetański mnich, który pragnie zostać jego nauczycielem. W dalekich Himalajach doktor Strange nie tylko dochodzi do zdrowia, ale też poznaje tajniki czarnoksięstwa.

Benedict Cumberbatch gra tytułową rolę. W zaprezentowanym właśnie krótkim telewizyjnym spocie widzimy, że w produkcji pełnej efektów specjalnych i mistycznych elementów, jest też miejsce na humor.

do0r31q

W obsadzie znaleźli się ponadto Chiwetel Ejiofor jako baron Mordo, Benedict Wong jako Wong, Tilda Swinton jako The Ancient One, a także Rachel McAdams, Michael Stuhlbarg, Scott Adkins, Amy Landecker oraz Mads Mikkelsen.

Za kamerą obrazu stanął Scott Derrickson, a scenariusz napisał John Spaihts. Nad tekstem pracował też C. Robert Cargill.

Polska premiera planowana jest na 26 października.

do0r31q

Podziel się opinią

Share

do0r31q

do0r31q