Trwa ładowanie...

Dorota i Emilian Kamińscy wspólnie pożegnali ukochaną mamę. Do końca życia była dla nich wsparciem

Choć w przeszłości rodzeństwo Kamińskich nie zawsze było zgodne, nagła śmierć matki połączyła ich w smutku i żałobie. Ramię w ramię kroczyli za trumną Zofii Kamińskiej, której wiele zawdzięczali i zwracali się do niej o pomoc nawet w dorosłym życiu.

Dorota i Emilian Kamińscy wspólnie pożegnali ukochaną mamę. Do końca życia była dla nich wsparciemŹródło: ONS.pl
d36jyu0

- Maturę mam dzięki mamie, to ona uparła się i wyszukała mi technikum ekonomiczne – mówił Emilian Kamiński. Jak podaje "Dobry Tydzień", Zofia Kamińska "akceptowała jego wybory, cierpliwie znosiła wybryki i za to jest jej wdzięczny".

Zofia Kamińska zmarła nagle w wieku 90 lat. W przeszłości prowadziła z mężem zakład krawiecki, mieszkając z dziećmi i ich dziadkami na warszawskiej Pradze. Była dumna, że Dorota i o 3 lata starszy Emilian związali swoje życie z aktorstwem i odnosili sukcesy w tej branży. "Właściciel Teatru Kamienica wspominał, że nawet jako dorosły mężczyzna prosił ją o radę. Cenił jej życiową mądrość" – czytamy w tygodniku.

Dorota i Emilian Kamińscy/ons.pl
Źródło: Dorota i Emilian Kamińscy/ons.pl

Śmierć matki to kolejna rodzinna tragedia Emiliana Kamińskiego w ostatnim czasie. W czerwcu zeszłego roku aktor towarzyszył żonie, Justynie Sieńczyłło w ostatnim pożegnaniu jej matki. Teściowa Kamińskiego przegrała walkę z rakiem, który zaatakował cały organizm i nie było już dla niej żadnego ratunku.

#dziejesienazywo: Emilian Kamiński o skargach Krystyny Jandy: marzyłbym o takiej dotacji:

d36jyu0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36jyu0