Trwa ładowanie...
Megafon.pl
emotki
oprac. Jakub Zagalski
17-05-2017 10:58

''Emotki. Film'': czy można zrobić pełnometrażowy film o emotikonach? Sprawdźcie na nowym zwiastunie [WIDEO]

Studio Sony Pictures zaprezentowało ponad 2-minutowy trailer filmu "Emotki. Film" ("The Emoji Movie") o pewnym niezwykłym emotikonie.

Share
d2p6s9e

- Witajcie w świecie znajdującym się wewnątrz twojego telefonu, gdzie każdy powinien zachowywać się tak samo przez całe życie - słyszymy w zwiastunie. - Problem w tym, że ja wyrażam więcej niż jedną emocję - mówi główny bohater, Gene.
Obraz opowiada o tym, co dzieje się w naszych telefonach i co porabiają emotikony, gdy nie są wysyłane w SMS-ach, mailach i komunikatorach.

Gene (T.J. Miller) jest emotem bez filtra i może wyrażać różne emocje. Chce jednak być normalny, jak inne emotikony, co spróbuje osiągnąć z pomocą najlepszego kumpla Hi-5 (James Corden)
i ekspertki od łamania kodów Jailbreak (Ilana Glazer). Wyruszają więc w podróż przez aplikacje. W międzyczasie telefonowi, w którym żyją zagraża wielkie niebezpieczeństwo, i tylko ich troje może go uratować.

Za reżyserię odpowiada Anthony Leondis. Światowa premiera planowana jest na 4 sierpnia. Do Polski film ma dotrzeć 13 października.

d2p6s9e

Emotikony, zwane też uśmieszkami czy buźkami, to popularne, wyrażające emocje znaczki wykorzystywanych m.in. w SMS-ach, mailach czy komunikatorach społecznościowych.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d2p6s9e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2p6s9e
d2p6s9e