Trwa ładowanie...
300

Gra on-line "300": bądź tak dzielny jak Spartanie

Share
Gra on-line "300": bądź tak dzielny jak Spartanie
Źródło: Warner Bros. Entertainment Inc.
d2mtftf

Tajemniczy. Gwałtowni. Fascynujący. Spartanie to jeden z najbardziej zagadkowych ludów w historii świata. Od dziecka uczeni, że nigdy nie mogą poddawać się, ustępować ani uciekać, byli doskonałymi wojownikami. Zapraszamy Was do gry on-line w klimacie filmu "300", gdzie możecie się wcielić w jednego z nich.

Gra nawiązuje do jednego z finałowych momentów filmu "300". W grze możecie wcielić się w postać samego króla Leonidasa, który samotnie staje przeciw perskim łucznikom.

Przywódca Spartan musi unikać bezlitośnie wypuszczanych w jego kierunku strzał. Celem gry jest jak najdłuższe unikanie strzał przeciwnika. Należy więc, używając klawiszy kursorów na klawiaturze, przemieszać się w prawo i lewo.

Zadanie ułatwi Wam klawisz spacji powodujący uniesienie przez bohatera tarczy.

d2mtftf

Pamiętajcie, Leonidas umrze jeśli strzały zranią go więcej niż dziesięć razy.

*300 Spartan300 Spartan* to epicki obraz o odwadze, namiętności, umiłowaniu wolności oraz poświęceniu, które kierowały czynami bohaterskich spartańskich wojowników podczas jednej z najsłynniejszych bitew w historii świata.

Gerard Butler, czyli filmowy Leonidas był zachwycony możliwością poznania od środka tajemniczej kultury Spartan.

d2mtftf

„W Sparcie ludzie przez całe życie obcowali z bólem. To uczyło ich wytrwałości, odwagi i tego, żeby się nie litowali nad swoimi przeciwnikami” – opowiada. „Wszystko w tej kulturze nakierowane było na budowanie żelaznego charakteru i wewnętrznej siły, od sposobu, w jaki szkolono młodych wojowników, do tego, że oczekiwano od kobiet, aby w imię wojny poświęcały własne dzieci”.

*Jak Spartę ukazano w *300300 możecie przekonać się sami, gdyż film emitowany będzie w w kinach już od 23 marca pod patronatem medialnym Wirtualnej Polski.

d2mtftf

Podziel się opinią

Share
d2mtftf
d2mtftf