Trwa ładowanie...

''Hobbit'': Zobacz 6. reportaż z planu filmu [wideo]

Share
''Hobbit'': Zobacz 6. reportaż z planu filmu [wideo]
Źródło: Warner Bros.
d4fefoe

<a href="http://film.wp.pl/peter-jackson-6032270856262273c">Peter Jackson</a> opublikował na Facebooku szósty reportaż z planu "<a href="http://film.wp.pl/hobbit-niezwykla-podroz-6029541824435329c">Hobbita</a>".

W zamieszczony materiale filmowym reżyser wraz z ekipą opowiadają o powstawaniu zdjęć w niemal każdym zakątku Nowej Zelandii, pokazują niesamowite plenery, a także demonstrują sposób kręcenia gigantycznej produkcji w taki sposób, by nie niszczyć środowiska naturalnego.

Prezentowane poniżej wideo podsumowuje i zamyka drugi etap powstawania filmu. Po pierwszych pracach w studio i właśnie zakończonych ujęciach w plenerze, twórcy po raz kolejny przenoszą się do studia, by dokręcić brakujące sceny i ukończyć proces realizacji zdjęć do dwuczęściowego filmu.

d4fefoe

Zapytany przez Andy'ego Serkisa, czemu tworzenie dwóch filmów zajmuje tyle samo czasu, co wcześniej nakręcenie trzech ("Władca Pierścieni"), Peter Jackson odpowiedział, że wszyscy są 10 lat starsi, a więc i wszystko zajmuje im nieco więcej czasu. Te i inne wypowiedzi możecie usłyszeć w materiale wideo osadzonym poniżej.

Pierwsza część "Hobbita" zadebiutuje w polskich kinach 28 grudnia. Drugą będziemy mogli się zachwycać dokładnie rok później.

d4fefoe

Podziel się opinią

Share
d4fefoe
d4fefoe