Trwa ładowanie...
idris elba

Idris Elba czarnym charakterem w trzecim "Star Treku"

Share
Idris Elba czarnym charakterem w trzecim "Star Treku"
d18fb1s

Idris Elba jest głównym kandydatem do roli czarnego charakteru w filmie "Star Trek 3".

Na początku lutego media obiegła informacja, że scenariusz produkcji przewiduje "czarny charakter w stylu Bryana Cranstona". Pisano wówczas, że to sam Cranston pojawić się ma na ekranie. Najnowsze doniesienia z Hollywood pogłoski te całkowicie ignorują, sugerują za to, że załoga USS Enterprise będzie miała zmierzyć się z Klingonami.

d18fb1s

Przypomnijmy, że scenariusz "Star Trek 3" pisze Simon Pegg z pomocą Douga Junga. Za reżyserię odpowiada Justin Lin. W obsadzie ponownie znajdą się Chris Pine (Kirk), Zachary Quinto (Spock), Zoe Saldana (Uhura) oraz Simon Pegg (Scotty).

Obraz ma trafić do kin 8 lipca 2016 roku. Fani "Star Treku" wiedzą, że na ten rok przypada 50. rocznica kultowego, oryginalnego serialu, którego pierwszy odcinek został wyemitowany 8 września 1966 roku.

Nowa seria kinowych "Star Treków" zagościła na ekranach w 2009 roku. W 2013 do kin wszedł "W ciemność. Star Trek".

Elbę tej wiosny będziemy mogli dość często oglądać na naszych ekranach, w tym w filmach "Gunman: Odkupienie" i "Avengers: Czas Ultrona". Niedawno ukończył zdjęcia do "Beasts of No Nation" Cary'ego Fukunagi. Obecnie pracuje na planie nowej odsłony serialu "Luther".

d18fb1s

Podziel się opinią

Share
d18fb1s
d18fb1s