Trwa ładowanie...
chris pine
16-10-2013 13:03

''Jack Ryan: Teoria chaosu'': Chris Pine odkrywa spisek w Moskwie

Share
''Jack Ryan: Teoria chaosu'': Chris Pine odkrywa spisek w Moskwie
d1vwj19

W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu *"Jack Ryan: Teoria chaosu" ("Jack Ryan: Shadow Recruit") z Chrisem Pine'em w roli głównej.*

Przypomnijmy, że Tom Clancy, pisarz i twórca postaci Jacka Ryana, nie doczekał premiery obrazu. Zmarł 1 października w wieku 66 lat. Pomimo tragicznych informacji, studio Paramount Pictures kontynuuje promocję filmu, w którym Jacka Ryana gra Chris Pine. Wcześniej w postać tę wcielali się Alec Baldwin, Harrison Ford i Ben Affleck.

Przypomnijmy, że nowa produkcja nie jest adaptacją żadnej z książek z cyklu stworzonego przez Clancy'ego. Paramount Pictures uzyskało jedynie prawa do wykorzystania samego bohatera.

d1vwj19

Za kamerą stanął Kenneth Branagh. Scenariusz napisał David Koepp. Jack Ryan jest tym razem młodym analitykiem finansowym we współczesnej Moskwie. Odkrywa, że jego pracodawca chce sfinansować atak terrorystyczny mający na celu zrujnowanie amerykańskiej gospodarki.

Poza Pine'em w filmie występują również Kevin Costner, Keira Knightley, Peter Anderson oraz sam Branagh jako czarny charakter.

Zwiastun można obejrzeć poniżej:

Polska premiera planowana jest na 21 lutego 2014 roku.

d1vwj19
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vwj19
d1vwj19