Trwa ładowanie...

''Jane Got a Gun'': Westernowa Natalie Portman latem 2014 roku

Share
''Jane Got a Gun'': Westernowa Natalie Portman latem 2014 roku
d3hz4yp

Znamy już datę premiery oczekiwanego westernu *"Jane Got a Gun" z Natalie Portman w roli głównej.*

Do tej pory fani kina i internauci kojarzyli tytuł "Jane Got a Gun" z niezliczonymi przetasowaniami w obsadzie i ekipie twórców. Przypomnijmy, że z produkcji zdążyli wycofać się Michael Fassbender, Jude Law oraz reżyserka Lynne Ramsay. Bradley Cooper miał zastąpić Law, ale - zaledwie miesiąc po przyjęciu propozycji - zrezygnował ze względu na inne zobowiązania i nachodzące na siebie terminy. Jego rolę przejął ostatecznie Ewan McGregor.
Dziś wszystko wskazuje na to, że więcej przetasowań nie będzie, bo media poinformowały, że nareszcie ustalono datę premiery. "Jane Got a Gun"trafi do kin 29 sierpnia 2014 roku i powalczy o widzów z horrorem "Jessabelle" oraz thrillerem "The Loft".

Western "Jane Got a Gun" przedstawi historię tytułowej Jane (Natalie Portman), kobiety, która musi znaleźć sposób na obronę swojej farmy przed gangiem wyjętego spod prawa męża, Billa (Noah Emmerich). Mężczyzna naraził się członkom pewnego gangu (których szefa ma zagrać McGregor) i stał się ich celem. Bohaterka postanawia zwrócić się o pomoc do swojego byłego ukochanego, Dana (Joel Edgerton), którego Bill nienawidzi.
Obowiązki reżyserskie po Lynne Ramsay przejął Gavin O'Connor.

d3hz4yp

Podziel się opinią

Share
d3hz4yp
d3hz4yp