Trwa ładowanie...
papież
04-03-2014 10:15

''Karol, który został świętym'': Jan Paweł II, ''Arka Noego'' i najmłodsi aktorzy na planie teledysku do filmu

''Karol, który został świętym'': Jan Paweł II, ''Arka Noego'' i najmłodsi aktorzy na planie teledysku do filmuŹródło: Kino Świat
dmhdbma
dmhdbma

Zakończyły się zdjęcia do teledysku popularnego zespołu „Arka Noego”, który promował będzie film dla dzieci „Karol, który został świętym”. Już wkrótce premiera klipu.

21 marca do kin wejdzie pierwszy film dla dzieci o Janie Pawle II pt.: „Karol, który został świętym”. Z tej okazji „Arka Noego”, popularny zespół dziecięcy wykonujący piosenki o tematyce religijnej, stanął na planie nowego teledysku do piosenki „Święty uśmiechnięty (Taki duży, taki mały)”. W klipie wystąpili najmłodsi bohaterowie produkcji „Karol, który został świętym” - Kamil i Andrzej Tkaczowie, którzy wspólnie zagrali głównego bohatera - Kacpra oraz debiutujący Joanna Zalewska i Kazimierz Nowak, kreujący jego najlepszych przyjaciół. Warto przypomnieć, że na wielkim ekranie, obok trójki najmłodszych bohaterów, zobaczymy również Piotra Fronczewskiego i Katarzynę Glinkę. Animowanemu Karolowi Wojtyle głosu użyczył Artur Żmijewski.

Na koniec przypomnijmy tekst refrenu niezwykle popularnej i lubianej piosenki w wykonaniu „Arki Noego”:

Taki duży, taki mały, może świętym być...
Taki gruby, taki chudy, może świętym być...
Taki ja i taki ty może świętym być...
Taki ja i taki ty może świętym być...

''Karol, który został świętym'' to pierwszy film dla dzieci o JANIE PAWLE II, który w przystępnej i atrakcyjnej formule kina familijnego, łącząc animację, materiały archiwalne i kino aktorskie, opowiada o dzieciństwie i młodości Ojca Świętego - Papieża wszystkich dzieciaków. Premiera już 21 marca!

dmhdbma
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmhdbma