Trwa ładowanie...
scarlett johansson
30-04-2015 13:09

Kobieca siła w "Avengers: Czas Ultrona"

Kobieca siła w "Avengers: Czas Ultrona"Źródło: East news
d2ytoal
d2ytoal

W drugiej części przygód z filmowej serii Avengers poznamy kolejną niezwykłą bohaterkę o intrygującej urodzie, ale i ogromnej mocy! W *"Avengers: Czas Ultrona" do znanej już widzom Natashy Romanoff, czyli Czarnej Wdowy – w tej roli niesamowita Scarlett Johansson – dołącza Wanda Maximoff znana jako Scarlet Witch, grana przez Elizabeth Olsen.*

– Komiksy od zawsze pełne były silnych, wspaniałych kobiet. Dlatego wciąż szukamy okazji, aby którąś z nich przenieść z kart komiksu na wielki ekran – mówi producent filmu Kevin Feige. „Avengers: Czas Ultrona” stał się takim kinowym debiutem dla Wandy Maximoff, czyli superbohaterki Scarlet Witch. Kobieca siła, którą reprezentują Natasha i Wanda, jest przeciwwagą dla reszty tętniących testosteronem superbohaterów, których zobaczymy w najnowszej produkcji Marvel Studios.

Elizabeth Olsen, która wcieliła się w rolę Wandy/Scarlet Witch, bardzo polubiła moce, którymi dysponuje w filmie. – Zaciekawiła mnie więź Wandy ze wszechświatem. Moja bohaterka odbiera komunikaty z równoległych czasoprzestrzeni, a także z przeszłości i przyszłości. Potrafi też wyzwolić w ludziach ich największe fobie i manipulować umysłami. Ta cecha szczególnie mnie zaintrygowała, ponieważ ma ogromne znaczenie dla fabuły filmu – ujawnia aktorka.

d2ytoal

Scarlett Johansson stała się ulubienicą publiczności już od czasu występu w filmach „Iron Man 2” i „The Avengers”. ¬W „Avengers: Czas Ultrona” aktorce najbardziej podoba się odkrywanie przeszłości Avengers. – Każdy członek drużyny ma duży bagaż doświadczeń. Żadne z nas nie wybrało świadomie roli superbohatera, to te role wybrały nas. W nowym filmie odkrywamy nasze historie przed widzami. Dzięki temu publiczność poznaje nas bliżej i zaczyna się interesować również tym, co wydarzy się z nami w przyszłości – opowiada Scarlett Johansson.

Grupa największych superherosów w historii kina powraca w filmie „Avengers: Czas Ultrona”. Kiedy Tony Stark próbuje wskrzesić dawno zapomniany program utrzymania światowego pokoju, sytuacja niespodziewanie się komplikuje. Na scenę wkracza mroczny Ultron ze zbrodniczym planem zniszczenia całej planety. Los milionów niewinnych istnień spocznie w rękach najpotężniejszych bohaterów Ziemi z drużyny Mścicieli. Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa i Hawkeye zostaną wystawieni na największą próbę pełną niełatwych sojuszy i niespodziewanych zwrotów akcji.

"Avengers: Czas Ultrona" w kinach od 7 maja.

d2ytoal
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ytoal