Trwa ładowanie...
dfm1c3o

Kobiety bez wstydu

Najnowsze informacje
4.2
(5 głosów)
Oceń:
15
1
dfm1c3o

Film "Kobiety bez wstydu" opowiada historię kariery czarującego oszusta, który podaje się za psychoanalityka i odnosi wielki sukces wśród kobiet–pacjentek. Piotr (w tej roli Michał Lesień), przystojny kelner pracujący w Wiedniu, przyjeżdża do Krakowa i zamieszkuje w pięknym mieszkaniu, które odziedziczył po ciotce przy Starym Rynku. To typ podrywacza z wielkim powodzeniem u kobiet. Decyduje się otworzyć praktykę jako „psychoanalityk”, a właściwie jest uzdrowicielem – dyletantem obdarzonym intuicją psychologiczną, bazującą na technikach Freudowskich.

Jedna z pacjentek – Alicja, którą gra Joanna Liszowska, bogata i piękna kobieta biznesu, przychodzi do niego skarżąc się na depresję, ponieważ jej mąż gangster paliwowy, zdradza ją z rosyjskimi kochankami. Alicja otrzymuje terapię psychologiczną od „dr. Piotra” tak skutecznie, że zakochuje się w nim, ma z nim romans i kupuje mu luksusowy kabriolet. Piotr ma wielki wpływ na swoje pacjentki i szybko staje się znanym terapeutą do, którego zjeżdżają kobiety z całej Polski.

Jego niekonwencjonalne porady życiowe powodują niezliczone zabawne perypetie. Co z nich wyniknie? Na widza będzie czekało w kinie niemałe zaskoczenie.

Podziel się opinią

15
1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfm1c3o
dfm1c3o
dfm1c3o