Trwa ładowanie...
d3v0c72

Looper - Pętla czasu

Najnowsze informacje
3.3
(16 głosów)
Oceń:
d3v0c72

„Looper - Pętla czasu” (ang. Looper) to amerykańsko-chiński film akcji z elementami SF z 2012 roku. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Rian Johnson, za produkcję Ram Bergman i James D. Stern, zaś za muzykę Nathan Johnson. Obraz otwierał Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Toronto w 2012 roku.

W roku 2072 podróże w czasie są już rzeczywistością. Organizacje przestępcze wykorzystują je do eliminacji niewygodnych ludzi. Wysyłają ich w przeszłość, gdzie są oni zabijani przez płatnych zabójców zwanych Loopers. W roku 2042 najlepszy z Looperów otrzymuje zadanie: zlikwidować przysłanego z przyszłości mężczyznę o imieniu Joe. Problem w tym, że rozpoznaje w nim samego siebie z przyszłości. Chwila wahania kosztuje go bardzo wiele - cel ucieka, a zleceniodawcy z przyszłości nie tolerują najmniejszej wpadki?

Obraz promowany jest hasłami: "Matrix otworzył nowy rozdział, Incepcja poszerzyła granice wyobraźni, Looper - Pętla czasu to kolejny krok" oraz "Zrealizowane z rozmachem wizjonerskie kino science-fiction".

W filmie „Looper” w rolach głównych zagrali: Bruce Willis jako Starszy Joe, Joseph Gordon-Levitt – Joe, Emily Blunt – Sara, Jeff Daniels – Abe, Paul Dano – Seth, Noah Segan - Kid Blue, Piper Perabo – Suzie, Qing Xu, Adam Boyer – Tye.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3v0c72
d3v0c72
d3v0c72