Trwa ładowanie...

Marion Cotillard u boku Michaela Fassbendera

Share
Marion Cotillard u boku Michaela Fassbendera
d3j2h4i

Marion Cotillard i Michael Fassbender znowu spotkają się na planie. Para, która zagrała w czekającej na premierę nowej ekranizacji "Makbeta", wystąpi również w filmowej wersji gry "Assassin's Creed".

Na planie zjawi się także reżyser filmu "Macbeth" - Justin Kurzel. Nie ujawniono żadnych szczegółów na temat roli, którą powierzono Cotillard. Fassbender wcieli się natomiast w głównego bohatera - Desmonda Milesa, który za pomocą specjalnej maszyny potrafi przeżywać wspomnienia swoich przodków.

d3j2h4i

Przypomnijmy, że "Assassin's Creed" to już cała seria gier na konsole i komputery osobiste. Pierwsza z nich pojawiła się na rynku w 2007 roku. Akcja koncentruje się wokół konfliktu dwóch frakcji - asasynów i templariuszy.

Nad ostatnimi poprawkami scenariusza wersji kinowej pracował Michael Lesslie. Premiera filmu "Assassin's Creed" planowana jest na 7 sierpnia 2015 roku.

Od 27 lutego Marion Cotillard będziemy mogli podziwiać w Polsce w dramacie "Dwa dni, jedna noc". Fassbender praktycznie nie schodzi z planu - wkrótce kolejne filmy z jego udziałem, w tym "X-Men: Apocalypse".

"Macbeth" nie ma na razie daty polskiej premiery.

d3j2h4i

Podziel się opinią

Share
d3j2h4i
d3j2h4i