Trwa ładowanie...

Matt Bomer z Ryanem Goslingiem i Russellem Crowe'em

Share
Matt Bomer z Ryanem Goslingiem i Russellem Crowe'em
d28h6lo

Matt Bomer dołączył do Ryana Goslinga i Russella Crowe'a w obsadzie filmu "The Nice Guys".

Akcja dzieła rozegra się w latach 70. XX wieku w Los Angeles. Fabuła skoncentruje się na dwóch bohaterach. Jeden z nich, Jackson Healy (w tej roli Russell Crowe), alkoholik na odwyku, jest osiłkiem do wynajęcia. Drugi, Holland March (Ryan Gosling), to prywatny detektyw z problemem alkoholowym. Losy obojga połączy samobójstwo przemijającej gwiazdy porno, której ciocia jest przekonana, że jej siostrzenica żyje. Detektyw March, potrzebujący pieniędzy, podejmuje się zlecenia i w ciągu kilku dnia trafi w sam środek głośnego zabójstwa, łączącego się dziwnie ze światkiem amerykańskiego przemysłu samochodowego.

W obsadzie znalazła się już również Margaret Qually, która zagra główną rolę kobiecą, córkę skorumpowanego szefa policji. Teraz do ekipy dołączył Matt Bomer, znany przede wszystkim z serialu "Białe kołnierzyki".

Scenariusz filmu napisali Shane Black i Anthony Bagarozz. Za kamerą stanie Shane Black ("Iron Man 3"), a za produkcję odpowiada Joel Silver ("Matrix", "Non-Stop"). Obraz "The Nice Guys" trafi do kin za oceanem 17 lipca 2016 roku.

Bomer niedawno podpisał również kontrakt na udział w obrazie "Magic Mike XXL". Aktor sportretuje również Montgomery'ego Clifta w filmie biograficznym "Monty Clift".

d28h6lo

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28h6lo
d28h6lo