Trwa ładowanie...

Nie będzie więcej "Seksu w wielkim mieście"

Sarah Jessica Parker poinformowała, że nie będzie trzeciej części filmu "Seks w wielkim mieście".

Nie będzie więcej "Seksu w wielkim mieście"Źródło: Youtube.com
d2v3ti5
d2v3ti5

Choć mówiło się, że zdjęcia ruszą jesienią tego roku, aktorka zapewniła, że nic z tego nie będzie.

- To koniec, nie będziemy kręcić - powiedziała odtwórczyni Carrie Bradshaw. - Jestem bardzo rozczarowana. Mieliśmy piękny, zabawny, wzruszający, wesoły scenariusz. Jestem rozczarowana nie tylko dlatego, że nie będziemy mogli opowiedzieć tej wspaniałej historii, ale także dlatego, że ludzie tak bardzo domagali się kolejnego filmu.

Przypomnijmy, że podstawą kinowych produkcji był tak samo zatytułowany serial, a ten powstał na kanwie powieści. Cykl przedstawiał perypetie nowojorskiej felietonistki Carrie Brawdshaw i jej trzech przyjaciółek. Na ekranie śledzimy głównie ich sercowe dylematy. W rolach głównych, zarówno na małym jak i dużym ekranie, wystąpiły Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kim Cattrall i Kristin Davis.

Drugi i na razie ostatni film z serii gościł w kinach w 2010 roku.

d2v3ti5

Według magazynu "Daily Mail" za niepowodzenie przedsięwzięcia odpowiedzialna jest Kim Cattrall, która miała postawić producentom mnóstwo niedorzecznych warunków. Aktorka zdecydowała się skomentować sprawę na swoim twitterowym profilu. Napisała, że jej jedynym żądaniem było, aby kolejna część hitu nie powstała.

Jakie są zachcianki znanych gwiazd?

d2v3ti5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2v3ti5