Trwa ładowanie...
d1vastp
Aktualności

Nowe komedie telewizji NBC

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe komedie telewizji NBC
d1vastp

Amerykańska sieć telewizyjna NBC chce w sezonie 2015/2016 zaproponować widzom szereg nowych seriali. Stacja zamówiła odcinki pilotażowe nowych komedii.

Gwiazdorem serialu "Sebastian" będzie komik Sebastian Maniscalco. Główny bohater, wychowany przez włoskiego ojca, to tradycjonalista oddany staroświeckim wartościom. Jego poglądy będą wystawiane na próbę przez jego nową żonę, jej rodzinę i absurdy współczesnego świata. Maniscalco będzie nie tylko grał, ale i wypełniał zadania scenarzysty oraz producenta.

Z kolei Vladimir Caamano będzie grał, pisał i produkował serial o synu imigrantów z Dominikany. Vlad chce znaleźć własną drogę w życiu, co jednak - przy dużym oporze ojca - nie będzie łatwym zadaniem. Serial nie posiada jeszcze tytułu.

d1vastp

NBC chce również przedstawić widzom produkcję "Crunch Time", która będzie po części serialem, po części programem rozrywkowym z elementami gry i komedii. Głównym bohaterem będzie producent telewizyjny. Scenariusz cyklu jest dziełem Betsy Thomas.

Stacja zamówiła również komedie z Amy Poehler i Charlie Grandym (projekt nie ma jeszcze tytułu); "Good Fortune"z Rashidą Jones. "The Trail" (dzieło Jeffa Astrofa i Matta Millera), "Imaginary Friend", "Powerless" i "Good Place? z Tedem Dansonem i Kristen Bell.

d1vastp

Podziel się opinią

Share
d1vastp
d1vastp