Trwa ładowanie...
amy poehler
04-02-2016 03:34

Nowe komedie telewizji NBC

Nowe komedie telewizji NBC
de7os2p
de7os2p

Amerykańska sieć telewizyjna NBC chce w sezonie 2015/2016 zaproponować widzom szereg nowych seriali. Stacja zamówiła odcinki pilotażowe nowych komedii.

Gwiazdorem serialu "Sebastian" będzie komik Sebastian Maniscalco. Główny bohater, wychowany przez włoskiego ojca, to tradycjonalista oddany staroświeckim wartościom. Jego poglądy będą wystawiane na próbę przez jego nową żonę, jej rodzinę i absurdy współczesnego świata. Maniscalco będzie nie tylko grał, ale i wypełniał zadania scenarzysty oraz producenta.

Z kolei Vladimir Caamano będzie grał, pisał i produkował serial o synu imigrantów z Dominikany. Vlad chce znaleźć własną drogę w życiu, co jednak - przy dużym oporze ojca - nie będzie łatwym zadaniem. Serial nie posiada jeszcze tytułu.

NBC chce również przedstawić widzom produkcję "Crunch Time", która będzie po części serialem, po części programem rozrywkowym z elementami gry i komedii. Głównym bohaterem będzie producent telewizyjny. Scenariusz cyklu jest dziełem Betsy Thomas.

Stacja zamówiła również komedie z Amy Poehler i Charlie Grandym (projekt nie ma jeszcze tytułu); "Good Fortune"z Rashidą Jones. "The Trail" (dzieło Jeffa Astrofa i Matta Millera), "Imaginary Friend", "Powerless" i "Good Place? z Tedem Dansonem i Kristen Bell.

de7os2p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
de7os2p