Trwa ładowanie...
d19eook

''Pan Peabody i Sherman'' zapraszają dzieci do Multikina!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Pan Peabody i Sherman'' zapraszają dzieci do Multikina!
(Imperial CinePix)
d19eook

Już 7 marca w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo animację „Pan Peabody i Sherman” reżysera „Króla Lwa”

Pan Peabody i Sherman” Roba Minkoffa („Król Lew”, „Stuart Malutki”) to komedia animowana zrealizowana w studiu Dreamworks Animation, w którym powstały takie przeboje, jak „Shrek” i „Madagaskar”. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, naukowiec-geniusz, który wynalazł wehikuł czasu, laureat nagrody Nobla i doradca głów państw. Gdy jego podopieczny, chłopiec o imieniu Sherman, wyrusza w podróż wehikułem czasu, najsłynniejsze wydarzenia z historii wymykają się spod kontroli, a efektem jest wielka katastrofa i równie wielka dawka humoru. Niezwykły pies i równie niezwykły chłopiec muszą załatać dziurę w czasie, zanim nasz świat zmieni się raz na zawsze. Animacja wyświetlana będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D.
Zwiastun filmu:

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS. W ramach akcji „Rodzina do kina” Multikino i Radio ZET zapraszają rodziców z dziećmi do uczestniczenia w premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Również na seanse filmu „Pan Peabody i Sherman”, od poniedziałku do niedzieli do godziny 17.00 rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko.

d19eook

Podziel się opinią

Share

d19eook

d19eook